Jaunieši brīvprātīgi labiekārto Līgo pagastu 7

Pavasarī biedrības “Sateka” izsludinātajā Mazo projektu konkursā Līgo pagasta jauniešu iniciatīvas grupa “Līgo puiši” guva atbalstu projektam “Līgo pagasta sabiedriski pieejamās teritorijas labiekārtošanas aktivitātes “Mēs savam pagastam!””, par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē projekta vadītāja Kristīne Bekmane.

Viņa stāsta, ka projekts paredz aktualizēt pagasta jauniešu un uzņēmēju sadarbību pagasta dzīves kvalitātes un vides uzlabošanā, ar mērķi izveidot daudzfunkcionālu lapeni lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespēju, kultūras pasākumu organizēšanas dažādošanā. Paredzams, ka iesāktais darbs veicinās iedzīvotājos vēlmi turpināt labiekārtot šo teritoriju, kā arī sadarboties ar vietējiem uzņēmējiem, veicot šos darbus.

"Šobrīd sakopj teritoriju un būvē lapeni. Jaunieši nepieciešamos kokmateriālus iepriekš sagatavoja SIA “Tigras” (īpašnieks Artis Burķītis), kas ir projekta sadarbības partneris. Dažādus materiālus sagādāt un pārvadāt palīdz zemnieku saimniecība “Maldupi”. Prieks, ka, būvējot lapeni, uzrodas labvēļi, kas palīdz materiāli. Piebilstams, ka visus projektā paredzētos darbus pagasta jaunieši un citi iedzīvotāji veic brīvprātīgi," atzīst K.Bekmane.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

welcom

Drīz būs klāt pirmie mori,būs vieta kur ar čaju uzcienāt.

pirms 5 gadiem, 2015.07.22 13:10

:)

Ai,malači,malači,malači!
Jaunatnē ir spēks!

pirms 5 gadiem, 2015.07.22 21:10

Blusa

Būs kur šņabi ieraut! Kādreiz varēja pie veikala lapenītē, bet Korics izgaiņāja. Pārcēlāmies uz pieturu, tur arī nedrīkst, bet tagad turpat netālu jaunajā lapenītē laikam varēs raut uz pilnu krūti un lietus arī uz galvas netecēs. Pats pagastvecis raujas melnās miesās, tad jau visi varēs....arī jaunieši dziedās līdz rītam kā jau Līgo pagastā! Malači!

pirms 5 gadiem, 2015.07.22 22:16

Anna Salmiņa

Ir jāpriecājas, ka jaunieši un uzņēmēji dara sava pagasta labā.
Ļoti skumdina welcom un Blusas komentāri- viņi jau laikam spiež pēc sevis!

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 07:36

:)

Priecē, ka jaunieši piedalās radīšanas procesā. Arī rezultātam ir nozīme, bet vēl neatsveramāka ir iespēja piedalīties, redzēt kā lietas dara. Lai pietiek spēka uzturēt kārtībā un neļaut tādiem kā Blusai okupēt vietiņu!

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 10:06

pilsēta

Kad Gulbenes pilsētā jaunieši kaut ko tādu ir darījuši?

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 17:28

Vietējās ziņas