Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši gatavi finālam 8

Līdz konkursam "Mis un Misters Gulbene 2010" atlikusi viena nedēļa
Nākamsestdien, 26.februārī, piecas jaunietes un pieci jaunieši skatītāju priekšā izies visā savā krāšņumā. Tieši tad tiks noteikti konkursa "Mis un Misters Gulbene 2010" uzvarētāji.

Konkursa organizatore Līga Vītola atzīst, ka jaunieši jau ir gatavi saviem fināla iznācieniem, atliek vien tikai nedaudz šo to pieslīpēt, lai viss izdotos vislieliskākajā kārtībā.

 

"Jaunieši konkursam gatavojās trīs mēnešus. Viņi visi ir ļoti jauki un darbīgi un klausās ar abām ausīm. Manuprāt, jauniešiem ir vajadzīgs šāds konkurss - tā laikā viņi attīstās, iemācās daudz ko jaunu, kas noder arī tālākajā dzīvē," uzskata konkursa organizatore.


Vakar konkursanti ar vienu savu priekšnesumu piedalījās konkursā "Mis un Misters Balvi", savukārt nākamnedēļ, kad konkursa fināls notiks pie mums, Gulbenē viesosies un mūsu konkursantus sveiks arī Balvu un Alūksnes konkursa uzvarētāji.

 

Veltījums pilsētai dzimšanas dienā
Šogad konkursa tēma ir "Kino kā dzīve". "Tā kā šis pasākums ir veltīts arī pilsētai dzimšanas dienā, iznācienu laikā uz ekrāna būs skatāmas arī fotogrāfijas no vēstures. Šogad pasākuma organizēšanā mēs vairāk iesaistīsim arī Gulbenes jaunos māksliniekus - jauniešus, kas vasarā piedalījās talantu konkursā. Savukārt kā viesmākslinieki visus izklaidēs grupa "Forte", kuras dejotāji Rolands un Viktors darbojas arī ar jauniešiem, kā arī pantomīmi no Rīgas," stāsta L.Vītola.

 

"Nelielas izmaiņas ir notikušas vakara vadītāju sastāvā. Konkursu vadīs Nikolajs Puzikovs kopā ar Samantu Tīnu, nevis Eviju Sloku, kā bija paredzēts, jo Evijai ir jāpiedalās "Eirovīzijas" nacionālās atlases finālā, kas arī notiks 26.februārī."

 

Kino mīsies ar dzīvi
Interesanti un savdabīgi būs arī pašu konkursa dalībnieku iznācieni. Tie būs septiņi. Iznācienu laikā kino mīsies ar mūsu dzīvi.

 

"Pirmais iznāciens būs saistīts ar mūsu muižas dzīvi. Konkursanti šajā iznācienā parādīs savu grāciju un senlaicīgās dejas. Otrajā iznācienā konkursanti būs kā hipiji, ļaujot daudziem atcerēties savu jaunību. Trešais iznāciens - bandīti - laupīšanas un seifu uzlaušanas notiek ne tikai kino, bet arī dzīvē. Ceturtā iznāciena laikā visi varēsim ielūkoties multiplikāciju pasaulē. Piektajā priekšnesumā jaunieši pārvērtīsies zombijos, parādot, ka mūsos katrā mīt gan labais, gan ļaunais. Nākamajā iznācienā atcerēsimies filmu "Sprīdītis" un to, ka laimīgā zeme ir tur, kur ir mūsu mājas, bet pašās beigās konkursanti visu priekšā stāsies kāzu tērpos. Ar šiem tērpiem mūs nodrošina kāzu salons "Timils", ar kuru sadarbojamies jau trešo gadu," stāsta L.Vītola.

 

Viņa pateicas arī visiem citiem atbalstītājiem, kas arī finansiāli grūtā brīdī vēlas, lai jauniešiem būtu iespēja attīstīties un pilnveidoties. "Es ceru, ka šis pasākums būs kā svētki ne tikai jauniešiem, bet arī visiem mums, gulbeniešiem," saka L.Vītola.


No skatītāju puses par konkursu ir liela interese, par to liecina jau izpirktās biļetes. 21.februārī tiks iekārtota zāle atbilstoši konkursa vajadzībām, iespējams, vēl kāda vieta atradīsies, tādēļ tie, kas vēl nav paguvuši iegādāties biļetes, par tām vēl var interesēties 22.februārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

...

Biļetes vēl var iegādāties Gulbenes kultūras centrā.

pirms 9 gadiem, 2011.02.22 22:10

Cenas lielas, bet neviens jau ar so pasakumu ne pelna naudu. Ja pilseta atbalstis shadus pasakumus biletes bus letakas. Tie ir svetki pilsetai un jaunieshi izpausmes veids. Lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.02.22 17:02

Thor

Ko jūs sūdzieties par biļešu cenām...
Ņemot vērā to, cik kopumā šāda konkursa sarīkošana izmaksā, 10 lvl ir optimāla cena!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.22 14:12

:/

Pasākums jau jauks, bet pasākuma organizatori varēja parūpēties, lai tas būtu kaut nedaudz pieejamāks cilvēkiem...10 lati tomēr ir nedaudz par daudz. Lai veicas turpmākajos gados arī!

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 19:10

es

Prieks par jauniešiem! Kā šī bilde atšķiras no tās, kas bija publicēta sākumā, kur jaunieši bija ieradušies uz pieteikšanos! Pašapziņa un pārliecība par sevi ir cēlusies!
Lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 17:02

Kāpēc Balvos uz misteriem biļetes maksāja Ls 3,- , 5,-, 8,- un 10,-. Bet Gulbenē cena par biļeti tikai viena Ls 10! Kāpēc arī Gulbenē nevarēja būt biļetes par dažādām cenām?

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 18:55

Vietējās ziņas