Jaunieši labdarības akcijā iepriecina 40 novada maznodrošinātās ģimenes 10

Gulbenes Rotarakta kluba jaunieši jau trešos Ziemassvētkus sagaida, organizējot labdarības akciju "Ziedo nieku - sagādā prieku!" un sarūpējot svētku prieku daudzām novada maznodrošinātajām ģimenēm.

Arī šogad paši iedzīvotāji, aizpildot anketas, varēja izlemt, kurām ģimenēm svētku dāvanas būtu visvairāk nepieciešamas. Rotarakta kluba jaunieši saka paldies gulbeniešiem par atsaucību - anketu bija daudz un stāsti par ģimenēm bija dažādi. Tie motivējuši jauniešus šajā akcijā strādāt vēl čaklāk, lai apdāvinātu vismaz lielāko daļu no šīm ģimenēm.  

Daudz palīgu

Šogad pirms svētkiem arī vienas klubabiedres ģimenes uzņēmumā kūku bodē "Gardums" iedzīvotājiem bija iespēja ziedot rotaļlietas, spēles un citus "priekus" maznodrošināto ģimeņu bērniem. "Tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad lieli dāvinātāji bija uzņēmēji no Gulbenes tirgus. Ar viņu atbalstu mēs ģimenēm varējām nogādāt jaunus apģērbus un apavus. Milzīgs paldies viņiem!" saka kluba pārstāve Inguna Luika.

 

"Šogad lielu pārsteigumu mums sagādāja gulbeniete Ieva Vāgentroce, kura darina rotaslietas. No katras iegādātās vai pasūtītās rotas viņa 13 santīmus veltīja labdarībai. Beigās tika saziedota pietiekami liela summa, par kuru ģimenēm iegādājāmies sadzīvē nepieciešamās preces. Liels paldies arī Ievai!" Lieli palīgi akcijas norisē bijuši arī Gulbenes Bērzu sākumskolas mazie audzēkņi, jo kartītes, kuras tika pasniegtas ziedotājiem veikalos, bija zīmējuši viņi.

 

Gūst daudz pozitīvu emociju

"Divas dienas aktīvi darbojāmies abos veikalos "Maxima" un veikalā "Elvi". Iedzīvotāji bija ļoti atsaucīgi un dāsni. Saziedota tika arī nauda - kopsummā vairāk nekā 200 lati. Tā tika iztērēta, iegādājoties ikdienai nepieciešamās preces gan turpat veikalos, gan arī aptiekā. Mēs ļoti novērtējam iedzīvotāju atsaucību. Pateicamies arī "Lejas aptiekai" par piešķirtajām atlaidēm!" saka I.Luika.

 

"Vislielākā pateicība ir jāsaka mūsu palīgiem - rūķiem, kuri rūpējās par to, lai ziedojumu rati veikalos būtu pilni, un nepagurstot radīja svētku noskaņu. Arī paši "rotaraktieši" uz divām dienām bija pilnībā aizmirsuši par savām vēlmēm un vajadzībām. Sakām paldies arī Gulbenes Rotari klubam, kurš mums palīdz. Nevaram aizmirst arī vecākus un radiniekus, kuri mums palīdzēja gan akcijas laikā, gan Ziemassvētku rītā, lai visas paciņas tiktu nogādātas 40 ģimenēm visā Gulbenes novadā," stāsta I.Luika.

 

Viņa atklāj, ka jaunieši saņēmuši milzum daudz emociju.

 

"Ģimenes bija ļoti laimīgas, un tas ir mūsu visu kopīgi paveiktais darbs! Visskumjāk ir redzēt, ka ģimenes, pie kurām braucām, ir kārtīgas, mīļas un saticīgas, taču bērnu ir daudz un nodrošināt perfektus apstākļus ir grūti. Protams, šajos mirkļos neiztikt arī bez asarām, jo šādu akciju bez cilvēkmīlestības veikt nevar," aicina Rotarakta kluba pārstāve.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

skaidrs, ka malaci jauniesi, kaut ko dara nevis tikai ballejas

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 15:57

bars

komentāri tik pozitīvi, ka vai plīst! priecāties par labo šī portāla komentāros laikam ir aizliegts ar kādu mistisku likumu!

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 20:33

Padomju laikos bija Timurs un viņa komanda,tīri labi šiem sanāca,atnāca,izdarīja un aizgāja.

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 14:30

Pazemojoša ir šī jauniešu akcija, tā vairāk izskatās pēc izklaides. Ja grib palīdzēt, tad aizejiet un notīriet sniegu vientuļiem pensionāriem vai palīdziet ziemai sagatavot malku. Tā jauniešos veidojas divkosība.

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 12:09

klops

Latvijai nav vajadzīgas lūdzēju dinastijas, Latvijai vajag čaklus un rosīgus ļaudis.-pareizi teikts

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 11:33

Ja trucigais brauc ar masinu ,kadu palidzibu var prasit .Bet ir tadi cilvecini ,kuram visu laiku gribas est un pa velti .

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 10:43

diemžēl

Ir skumji raudzīties, kā atkal jauna gluma paaudze veidojas , jo nekas te nav tā, kā izskatās. Jaunieši, kas paši ir apgādājami un savā dzīvē ne plika sūda nav vēl nopelnījuši skrien pa veikalu diedelēdami lētus štruntus, pēc tam ar lielu troksni ziedo trūcīgajiem...Vai tiešām Rotary klubā nav neviena , kas apturētu šitik lētas akcijas ?

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 15:07

īsti nesapratu - runaja rūķi, ka iepriecinās daudzbērnu ģimenes.... atkal tikai maznodrosinātās.... nu cik tai caurajā maisā var bāzt?

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 13:51

Ja ļoti kārojas kādam ko dot, tad dod viņam kartupeļu maisu un dakšas pavasarī un parādi viņam ceļu uz tuvāko laukmalu, iedod viņam slotu, lai noslauka dzelteno sniegu no durvjupriekšas - mani nomāc tas ziedošanas un pārprastās labdarīšanas trakums - palīdziet cilvēkam, ja viņam māja nodeg, ja ģimenes apgādnieks mūžibā aiziet, ja smaga slimība pēkšņi piemeklē, ja darbaspējas neatgriezeniski zūd! Senāk skaitījās kauns atzīties nabadzībā, ar to neplātījās, tagad katrs plencis, katrs sliņķis, katrs mutesbajārs pastiepj roku un saņem dāvanu. Ir iznīdēts darba tikums. Pat padomju laika skolā mācija bērniem tautasdziesmu: "Darbā dzimu, darbā augu, Darbā mūžu nodzīvoju, Darbiņš man prieku deva, Pilnu klēti labībiņas."
Zini bērnus radīt,- zini viņus pienācīgi audzināt, skolot un pabarot! Nav vērts ar asarām acīs kādu mīlēt, varbūt tieši skarbs vārds ir īstais, lai sevis žēlošanā slīkstošo pamodinātu un pamudinātu rosīties sevis labā.
Latvijai nav vajadzīgas lūdzēju dinastijas, Latvijai vajag čaklus un rosīgus ļaudis.

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 11:29

Jabut draugam istaja vieta, tad dzive var but visas ekstras. Jatev nav tad pats esi vainigs ...

pirms 8 gadiem, 2012.12.30 11:45

Vietējās ziņas