Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši realizē dažādus projektus 2

Rankas jaunieši labprāt iesaistās dažādās aktivitātēs, kas notiek jauniešu iniciatīvu centrā "B.u.M.s." un ko organizē biedrība "Esi aktīvs!".

Jauniešu iniciatīvu centra un biedrības vadītāja Jana Keibeniece stāsta, ka pašreiz Jauniešu iniciatīvu centrā aktīvi darbojas līdz desmit jauniešiem, tiesa, daudzi mācās citviet.

 

"Vietējie jaunieši ir nedaudz kūtrāki, taču arī ar viņiem var atrast kopīgu valodu un iesaistīt dažādos pasākumos. Jauniešu centrā var ne tikai pavadīt brīvo laiku, lai nav jāklaiņo apkārt, mēs palaikam organizējam arī dažādus spēļu, filmu, kā arī diskusiju vakarus, rīkojam dažādus pasākumus. Trīs reizes nedēļā mums, piemēram, notiek vingrošana, nesen notika arī ģitārmācības nodarbības. Vasarā, protams, kad visi jaunieši ir vairāk vai mazāk uz vietas, iespēju ir daudz vairāk - tad var rīkot dažādus pasākumus. Mēs diezgan bieži braucam arī uz Gulbeni, lai sadarbotos ar pārējiem mūsu novada jauniešiem, organizētu un piedalītos kopīgos pasākumos," stāsta J.Keibeniece.

 

Jaunieši ir priecīgi, ka viņiem ir arī pašiem savas mājas - jauniešu centrs atrodas bijušajā Rēveļu pamatskolā. Jaunieši ir pielāgojuši telpas savām vajadzībām un priecājas, ka tādējādi arī skolas ēka ir apdzīvota. Jāpiebilst, ka skolas ēkā ir izmitināta arī bibliotēka.

 

Rankas jauniešu biedrība "Esi aktīvs!", kurā ir astoņi biedri, aktīvi iesaistās arī projektos, lai mēģinātu rast finansējumu dažādu aktivitāšu īstenošanai.

 

"Esam izstrādājuši divus projektus biedrības "Sateka" izsludinātajā projektu konkursā. Par projektu naudu ir paredzēts iegādāties dažādu biroja aprīkojumu, lai mēs varētu pilnvērtīgi strādāt, kā arī mūzikas apskaņošanas aparatūru," stāsta J.Keibeniece.

 

"Jauniešu iniciatīvu centrā šobrīd notiek darbs arī pie brīvprātīgā darba projekta sagatavošanas. Plānots, ka vasarā šeit varētu ierasties brīvprātīgais no Gruzijas - jauns vīrietis, kurš interaktīvā veidā mācīs valodas - gan angļu, gan krievu, gan arī kopīgi ar jauniešiem sagatavotu dažādas brīvā laika aktivitātes."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Keibeniecei prastums pa visām vīlēm lien laukā...

pirms 9 gadiem, 2011.02.10 18:46

333

Ja kauko gribi un dari, lai to sasniegt, galu gala viss izdosies.

pirms 9 gadiem, 2011.02.07 18:12

Vietējās ziņas