Jaunieši rīko labdarības akciju

Gulbenes "Rotaract" kluba jaunieši kopā ar skolēniem no dažādām skolām Lielajā piektdienā organizēja akciju "Ieskandināsim pavasari!", kuras laikā ar dziesmām pieskandināja Gulbenes ielas. Akcijas laikā tika vākti līdzekļi Gulbenes slimnīcas bērnu nodaļai.

Gulbenes "Rotaract" kluba viceprezidente Gerda Tilgase stāsta, ka jaunieši jau pirms akcijas rīkošanas sazinājušies ar Gulbenes slimnīcu un noskaidrojuši, kas ir nepieciešams bērnu nodaļai.

 

"Mūsu mērķis bija savākt 60 latus, par kuriem ir jāiegādājas inhalators, kā arī pudelītes un autiņbiksītes. Šo mērķi mums arī veiksmīgi izdevās realizēt - kopā savācām pat 81 latu. Lai arī sākumā mums tik labi negāja, tomēr pa latiņam vien šī summa tika savākta. Turklāt tas notika apmēram divu stundu laikā. Mēs arī bijām parūpējušies, lai cilvēki ne tikai dotu, bet arī saņemtu kaut ko pretī. Bijām sagatavojuši pūpolzarus ar Lieldienu pantiņiem un mūsu kluba emblēmu, lai saprastu, kas mēs tādi esam," stāsta G.Tilgase. Viņa piebilst, ka inhalators jau ir pasūtīts. Kad tas tiks saņemts un iegādātas arī pārējās nepieciešamās lietas, jaunieši tās nogādās slimnīcā.

 

"Arī Ziemassvētkos bijām noorganizējuši labdarības akciju. Gribējām ko labu paveikt arī tagad. Visiem jauniešiem tā šķita lieliski pavadīta diena. Gandarījuma sajūta par paveikto nepamet joprojām! Priecājamies par gulbeniešu atbalstu labdarībā un sakām paldies katram, kurš vienaldzīgi nepagāja garām. Ceram, ka turpmāk vēl lielākā mērā kopīgi spēsim vairot labos darbus!" saka G.Tilgase un piebilst, ka viņiem jau ir padomā nākamās aktivitātes.

 

Jāpiebilst, ka jūnija vidū Gulbenes "Rotaract" jaunieši uzņems ciemos pārējos Latvijas "Rotaract" un "Rotari" klubus, lai svinīgi paziņotu par pievienošanos viņu pulkam. Klubs šobrīd veido arī savu mājaslapu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas