Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešiem ir jauna atpūtas vieta 7

Pirms nepilna mēneša tika izplatīts aicinājums palīdzēt jauniešiem savākt mantas koka vagona labiekārtošanai, un jau šobrīd “Vagonā” norisinās iepriekš iecerētās aktivitātes.

Projekta “Vagons. Telpa. Otra elpa.” vadītāja Tīna Žmuida saka, ka labiekārtošanas darbos visas lielās lietas jau ir pabeigtas, tomēr palikuši arī pāris sīkumi, piemēram, jāpabeidz siltināšanas darbi.

Pasākumi “Vagonā” tiek rīkoti pēc jauniešu iniciatīvas vai tad, kad ir iespēja kādu uzaicināt.

““Vagons” jau vispār tika ierīkota kā vieta, kur jauniešiem aiziet un atpūsties. Primārā auditorija, protams, ir tie jaunieši, kuri piedalījās remontdarbos un palīdzēja šo koka vagonu atjaunot, tomēr uz pasākumiem ir aicināti visi interesenti,” saka Tīna.

Ikviens pasākums “Vagonā” ir publisks. Arī idejas aktivitātēm vai pasākumiem “Vagonā” var ierosināt jebkurš.

Pagājušās nedēļas nogalē “Vagonā” norisinājās pasākums, kurā bija iespēja uzzināt par “Zero Waste” kopā ar Beāti Skvorcovu un padziedāt kopā ar kādreizējo brīvprātīgo jaunieti Frančesko Kasisu. Savukārt 19.augustā pulksten 18.00 “Vagonā” notiks maņu meistardarbnīca, kuru organizē starpdisciplinārais mākslinieks Eds Šautens no Nīderlandes. Tajā tiks apskatīti dažādi maņu aspekti un tas, kā var paplašināt to izmantošanu radošumam. 

“Vagons” ir iekārtots brīvā stilā, kur katrs var atrast sev ērtāko vietu un vienkārši atpūsties no ikdienas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

brīvais stils

Cerams ka vagonā tualete arī ir ,nav jāskraida uz tuvējiem krūmiem.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.10 06:47

fabrikas meitenes dziesma

Diez kādos darbos tie jaunieši tik ļoti ir saguruši,ka galvenais dzīves jautājums ir izrauties no ikdienas ,nemitīgi meklēt jaunus atpūtas veidus un vietas.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.10 11:57

hei

Smieklīgi gan! Ejiet darīt kaut ko lietderīgu!

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.10 12:23

Zentiņa

Un kas notiek Bāzē un citos jauniešu centros?

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.11 15:25

kā tajā dziesmā

Ja zinās,tad zinās,pēc deviņi mēnešiem.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.11 21:58

kaviārs striķis

Un kā tur ar ugunsdrošību,nekur nemana bugatierus un dūmu detektorus,kur evakuācijas plāni,kas sabiedriskās telpās ir obligāti.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.11 17:07

Meita

Viens vienīgs murgs bez nākotnes,it kā saujiņai ieinteresēto.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.12 10:32

Vietējās ziņas