Jauniešu centra "Bāze" uz laiku - cits vadītājs

Ar 1.oktobri cits vadītājs būs Gulbenes jauniešu centram “Bāze”. Tas būs 29 gadus vecais Latvijas Universitātē vadības zinības studējušais Renārs Biezais no Galgauskas.

Viņš šim amatam izraudzītas pašvaldības izsludinātajā pretendentu atlasē un apstiprināts 27.septembra novada domes sēdē. Uz šo amatu pavisam ir pretendējuši septiņi cilvēki, bet uz pārrunām aicināti tikai divi – informē pašvaldība.
Deputātiem R.Biezais teica, ka ir vēlējies no Rīgas atgriezties Gulbenē.

“Esmu aktīvi piedalījies jauniešu centra darbībā kopš vidusskolas laikiem. Saprotu, kas notiek, ka tiek realizēti projekti, kā tiek pārstāvēta “Bāze”. Es redzu, ka jaunieši ir Gulbenes novada nākotne. Es ceru, ka mēs visi spēsim ieguldīt novada jauniešos jeb, citiem vārdiem sakot, nākotnē,” viņš sacīja. Deputāti vēlēja veiksmi. 

R.Biezais tiek pieņemts darbā ar vienu amata likmi mēnesī un 879 eiro mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas. Darba līgums ar viņu tiek parakstīts uz noteiktu laiku, kamēr prombūtnē atradīsies līdzšinējā “Bāzes” vadītāja Valērija Olekša. R.Biezajam amatā arī noteikts trīs mēnešu pārbaudes laiks.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas