Jauniešu centrs piedāvā izbaudīt piedzīvojumu nedēļu

Jauniešu centrs "Bāze" piedāvā interesanti un aizraujoši pavadīt skolēnu brīvdienu nedēļu. Par to informē Lana Upīte.

Rīt, kā jau pieņemts sestdienās, pulksten 18.00 darbosies Improvizācijas teātra kafejnīca. Šoreiz tā būs nedaudz citādāka, jo skatuves cīņām nodosies komandas. To sastāvā - četri cilvēki.


Savukārt nākamās nedēļas sākums paredzēts sportisks. Pirmdien, 6.aprīlī, pulksten 13.00 iespēja parādīt savu talantu rajona galda tenisa turnīrā, Gulbenes sporta centrā. Otrdien, 7.aprīlī, pulksten 13.00 notiks rajona mači novusā. Šajā pat dienā jauniešu centrā pulksten 15.00 notiks seminārs par un ap brīvprātīgo darbu. Būs informācija, sarunas, filmas, stāsti par piedzīvoto.


Trešdien, 8.aprīlī, no pulksten 17.00 līdz 20.00 "Bāzē" tiks sniegta palīdzīga roka ieskatam par filmu veidošanu. Savukārt ceturtdien, 9.aprīlī, iespēja radīt reālu skaistumu. Noderēs krelles, brošas, piekariņi, auskari un gredzeni. Varēs darināt jaunu pavasara rotu vai dāvanu. Noderēs arī mazas stikla burkas, kas pārtaps maģiskās lādītēs.

 

Piektdienā, 10.aprīlī, iespēja izbaudīt "Velosipēdu trakumu". Tikšanās pie "Bāzes" pulksten 9.30. Bet tiem, kuriem nav tuvas velo lietas, tiek piedāvāta iespēja piedalīties jauniešu centra pēcpusdienā "Kino mīļi arī netiks pievilti...", kuras ietvaros uz lielā ekrāna tiks rādītas filmas: "Noķer mani, ja vari" (pulksten 13.00), "Graustu miljonārs" (pulksten 15.30), "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu" (pulksten 18.00).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas