Jauniešu diena būs raiba kā dzeņa vēders

Pilsētas svētkos, 25.jūlijā, jauniešu klubs "Dēms", jauniešu centrs "Bāze" un Gulbenes kultūras centrs organizē Jauniešu dienu.

Organizētāji šo dienu jau tagad salīdzina ar raibo dzeņa vēderu, jo notiks daudz un dažādas izdarības. No pulksten 16.00 līdz 17.30 kultūras centrā notiks neformālā darbošanās un foto izstāde. Interesenti varēs izveidot sev kādu rotaslietu, uzpīt draudzības pīni, būt klāt brīdī, kad auduma somiņas apdrukās ar jauno pilsētas logo un pat iegūt to savā īpašumā. Būs iespēja fotografēties, videokameras priekšā izteikt vēlējumu pilsētai, piedalīties dažādās interaktīvās darbībās un iegūt jaunos pilsētas kalendārus, skatu kartes un plakātus, kā arī uzzīmēt sev kādu mazu delfīnu vai taurenīti uz sejas vai rokas, spēlēt seno latviešu spēles, skatīties trikus, jauniešu izveidotu fotoizstādi, filmas par pilsētu.

 

No pulksten 17.30 līdz 19.00 kultūras centrā skanēs koncerts "Jaunietis Gulbenes pilsētai". Tam jau ir pieteikušies dejotāji no Daukstēm, dziedātāji no Druvienas, kā arī jaunieši - dziedātāji un dejotāji no Gulbenes. Piedalīsies arī viesu grupas no Dānijas "TellYuorVision" un "2tie".

 

Pēc koncerta no pulksten 19.00 līdz 20.00 kultūras centra iekšpagalmā - "Tecktonik". Būs iespējams ne tikai skatīties, bet arī pamēģināt pašiem dejot "tecktonik" ritmos.

 

No pulksten 22.00 līdz 23.00 kultūras centra iekšpagalmā uzstāsies grupa "Gain Fast", bet no pulksten 23.00 līdz 03.00 - grupas [Ex] da Bass, "2tie", "BumbleBeat".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas