Jauniešus aicina uz Mūzikas akadēmijas atvērto durvju dienu

12.aprīlī Latvijas vidusskolu audzēkņus un topošos studentus aicina viesoties Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā /JVLMA/ Atvērto durvju dienā, kur būs iespēja apmeklēt pasniedzēju lekcijas un individuālās konsultācijas, koncertus un meistarklases, kā arī uzzināt vairāk par akadēmijas vēsturi un studentu uzņemšanas kārtību nākamajam studiju gadam.

"Atvērto durvju diena ir iespēja piedalīties lekciju norisē un apmeklēt individuālas pasniedzēju konsultācijas noteiktajās specialitātēs. Studiju programmu direkcijas pārstāvji ikvienu interesentu informēs par pieteikšanos studijām un iestājpārbaudījumiem 2012./2013.akadēmiskajam gadam. Pieejamo lekciju un konsultāciju grafiks drīzumā tiks publicēts JVLMA mājas lapā www.jvlma.lv," stāsta JVLMA rektorāta palīdze Jurita Krūma.

 

Atvērto durvju dienā akadēmijas viesi varēs piedalīties ekskursijā, kur varēs iepazīties ar JVLMA vēsturisko attīstību, akadēmijas kā izglītības iestādes infrastruktūru un tās jauninājumiem. Ekskursijas tiks organizētas pulksten 11:30 un pulksten14:00, pulcējoties JVLMA vestibilā.

 

Dienas noslēgumā pulksten 18:00 interesentus aicinās novērtēt Mūzikas akadēmijas studentu muzikālo un skatuvisko meistarību divos koncertos. "Akmens zālē noritēs JVLMA docenta Jurija Rižova akordeona klases studentu koncerts, savukārt Lielajā zālē viesi aicināti apmeklēt JVLMA Vokālās katedras studentes Dināras Rudānes /koloratūrsoprāns/ solokoncertu Pavasara balsis. Ieeja par ziedojumiem," informē J.Krūma.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas