Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešus turpina pieķert dzērumā 13

Kārtējo reizi nepilngadīgi jaunieši ir lietojuši alkoholu.

Gulbenes novada domes Administratīvā komisija šonedēļ izskatīja divas administratīvā pārkāpuma lietas. Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis stāsta, ka vienā gadījumā nepilngadīgais atradies alkohola reibumā, bet otrā - pieaugušas personas, šad tad nepadomājot, ar alkoholisko dzērienu uzcienā, to nopērk vai kopā lieto ar nepilngadīgajiem.

 

A.Caunītis stāsta, ka pēc Pilsētas svētkiem krietni vien vairāk tika sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā. Viņš arī domā, ka nav jēgas sabiedrībā pacelt jautājumu un diskusiju par to, vai alkoholiskos dzērienu veikalā tirgot no 18 vai 21 gada vecuma, "ja mēs nevaram nodrošināt to, lai nepilngadīgie nedzer, tad kāda jēga palielināt vecumu, ja netiekam galā ar piecpadsmit un sešpadsmitgadīgiem, kuri dzer".

Fakts ir arī tas, ka bieži vien pēc pirmās reizes, kad nepilngadīgais tiek pieķerts dzērumā, mācības neesot. Ir tādi, kuri turpina lietot alkoholu. "Tas jau rāda par dziļāku problēmu," saka A.Caunītis un piebilst, ka ne jau visus pieķer, bet, redzot, cik ir protokolu, situācija neesot no patīkamākajām.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

meklēsim atkal vainigos. Tikai paši jauniesi balti un pūkaini

pirms 6 gadiem, 2013.08.04 23:26

ko nu?

Nu kā tad skolas pārstāvji pieļauj jauniešu nidzeršanos?

pirms 6 gadiem, 2013.08.04 23:22

secinĀjums

Sūdīgs pilsētas saimnieks ,kas pieļauj jauniešu un pilsētas degradāciju !Visas varas sviras ir viņa rokās ..., bet ,savā amatā ir tikai algas pēc . :(

pirms 6 gadiem, 2013.08.04 13:42

...

nav jau kas nepilngadīgos trenkā... visi tik savos kabinetos sēž. Mazie ar riteņiem gonko pa ielām un ietvēm, dzer, smēķē un policija nav sen redzēta ne dienā pa ielu patrulējot, ne vakaros. laikam visi "nolikvidēti".

pirms 6 gadiem, 2013.08.04 09:49

vv

Ka deklasēti elementi, no piepilsētas pārceļās uz tukšajiem īpašumiem pilsētā un līdz ar viņiem plaukst "gopņiku" kultūra.

Smēķēšana daudzdzīvokļu majās;
Bravūrīga klaigāsana;
Miskastes neaiznešana līdz konteineriem;
Automašinu novietošna zālājā;
Sava sasnieguma, piemēram 20 gadus veca "nojāta" BMW iegāde, tiek uztverta kā pārākais sasniegums, kas ļauj klasīties skaļu mūziku un dzert pagalmā;

Tā var uzskaitīt bezgalīgi šīs "gopņiku" kultūras sastāvdaļas, kas lēnām bet neatlaidīgi kļūst par ikdienu!..............šitas labs, vēl piemīž un piemēslo kāpņu telpu un viņu bērni to pašu dara.

pirms 6 gadiem, 2013.08.03 10:52

Tā nu tas i

Ka deklasēti elementi, no piepilsētas pārceļās uz tukšajiem īpašumiem pilsētā un līdz ar viņiem plaukst "gopņiku" kultūra.

Smēķēšana daudzdzīvokļu majās;
Bravūrīga klaigāsana;
Miskastes neaiznešana līdz konteineriem;
Automašinu novietošna zālājā;
Sava sasnieguma, piemēram 20 gadus veca "nojāta" BMW iegāde, tiek uztverta kā pārākais sasniegums, kas ļauj klasīties skaļu mūziku un dzert pagalmā;

Tā var uzskaitīt bezgalīgi šīs "gopņiku" kultūras sastāvdaļas, kas lēnām bet neatlaidīgi kļūst par ikdienu!

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 14:25

...

Vecākiem nav vienalga, reālā situācija, ka vecāki ir bezspēcīgi. Veikalos var dabūt visi, pat redzēju kā apsargs iznes, vēl jau ir točkas un bingo bārs.

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 23:27

Pirms vainot atbildīgās iestādes, vecākiem vajadzētu zināt ko viņu atvases dara brīvajā laikā, un ja bērnu vakarā(naktī) nav mājās, tad vajadzētu painteresēties, kur un ko viņi dara, kaut gan tagad jau daudziem vecākiem vienalga, uzskata to par normālu lietu, ja nepilngadīgais vēlu klaiņo apkārt un nāk mājās alkohola reibumā.

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 22:22

Lāsma Gulbe

Lai paskatās kas notiek piektdienu un sestdienu vakaros pie Skolas ielas Maximas...pārdevējas nejautā vecumu,vai arī tajā lielajā barā ir viens sīkais kuram pirms nedēļas palika 18,nu tad šis tas galvenais pircējs.Ja visiem rakstītu protokolus par dzeršanu tad blanku nepietiktu.Bet neviens policists vai administratīvās komisijas pārstāvis nav redzams.Iesaku padežūrēt pie veikala no 21 līdz 22.

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 22:00

4444

Nu neko jau mūsu policija citu nevar noķert labi ka sīkos vēl var novaldīt !!!!

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 21:53

...

Pareizi ka turpinās dzert, jo soda jau vecākus. Nozīmētu sabiedriskos darbus, tad varbūt padomātu. Vai mūsu pilsētā ir kāda iestāde kas "patrenkātu" nepilngadīgos un pilngadīgos dzērājus?

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 19:48

Vietējās ziņas