Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunizveidotais Gulbenes novada bērnudārzs “Ābolīši” gatavojas darbam ar 2.septembri 5

Ir zināms, kurš vadīs jaunveidoto bērnudārzu “Ābolīši”. Pašvaldības rīkotā atklātā konkursa  rezultātā uz šo vakanci ir izraudzīta 47 gadus vecā Ginta Ozoliņa no Litenes, kurai ir Latvijas Universitātē gūta atbilstoša izglītība un viņa iepriekš strādājusi par skolotāju Litenes bērnudārzā.

Par viņas apstiprināšanu amatā vietējie deputāti vēl balsos 29.augusta Gulbenes novada domes sēdē. Paredzams, ka “Ābolīšu” vadītājai tiks apstiprināta mēnešalga 1150 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas.

21.augustā ar izraudzīto pretendenti deputāti varēja iepazīties, piedaloties izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

G.Ozoliņa deputātiem teica, ka ir apņēmības pilna strādāt. Faktiski viņa jau otro nedēļu ir iesaistījusies “Ābolīšu” sagatavošanā darbam. Organizatoriski daudz jau esot izdarīts, lai jaunais bērnudārzs varētu pastāvēt. Audzēkņi “Ābolīšus” apmeklēt sākšot ar 2.septembri.

29.augusta domes sēdē deputātiem būs jābalso arī par  bērnudārza “Ābolīši” nolikuma apstiprināšanu. Kā zināms, šis bērnudārzs vienlaikus atradīsies četrās vietās. Par “Ābolīšu” izveidi vietējie deputāti vienojās ar 28.februāra novada domes lēmumu, kas paredzēja reorganizēt Stāmerienas un Galgauskas pamatskolu, kā arī K.Valdemāra sākumskolu. Tas nozīmē faktiski apturēt šo skolu darbību un saglabāt tikai bērnudārza grupiņas katrā pagastā. Šīs grupiņas saskaņā ar nolikumu atradīsies Beļavas pagastā, Avotu ielā 2; Stāmerienas pagasta “Vecstāmerienā”; Litenes pagasta “Brīnumos”; Galgauskas pagastā, Skolas ielā 5. Iestādes juridiskā adrese būs Beļavā, Avotu ielā 2.

Novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls informē, ka “Ābolīši” ir vēl jāreģistrē Izglītības iestāžu reģistrā.

Deputāts Gunārs Ciglis vaicāja, kā notiks “Ābolīšu” darbs, jo vadītāja taču nevarēs vienlaikus atrasties visās četrās adresēs. A.Šķēls sacīja, ka vadītājai būs palīgs – metodiķis. Un pati iestādes vadītāja procesus menedžēs.

G.Ciglis sacīja, ka darba slodze “Ābolīšu” vadītājai būs liela. Pieredze rādot, ka vadītājam lielā darba slodzē ātri rodas izdegšanas sindroms. Paradoksāli, ka varbūt izglītības iestāde ir pat salīdzinoši neliela audzēkņu skaita ziņā, bet, ja direktoram kolektīvā nav palīgu, viņš nespēj viens ar visu tikt galā.

A.Šķēls pauda, ka tāpēc attiecīga būs arī darba samaksa. Viņš norādīja, ka bērnudārzu vadītājiem novadā algas maksā pašvaldība.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

he

Dadzītis jeb Ciglis (Carduelis carduelis) ir žubīšu dzimtas (Fringillidae) dziedātājputns, kas pieder dadzīšu apakšdzimtai (Carduelinae). Dadzītim ir 14 pasugas, no kurām Latvijā ligzdo nominālpasuga Carduelis carduelis carduelis.

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.23 12:05

:)

Hmmm...
Ir zināms, kurš vadīs jaunveidoto bērnudārzu “Ābolīši”. Pašvaldības rīkotā atklātā konkursa rezultātā uz šo vakanci ir izraudzīta 47 gadus vecā Ginta Ozoliņa . ..,..Par viņas apstiprināšanu amatā vietējie deputāti vēl balsos 29.augusta Gulbenes novada domes sēdē. ......
Un kas notiks ja deputāti nobalso pret????!!!! Vai tam vairs nav nozīmes.....
Vai katram iepriekš jau pateikts kā jābalso??????¡!!!!!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.23 12:25

!

Piekrist vadīt šito murgu....nu kur tad galva? Nestrādā?Kas to izdomāja,tas arī lai vada.

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.24 12:07

Lepper

Veidojums tiešām ir dīvains un līdz šim neredzēts. Bet var jau būt, ka būs labi. Jautājums tikai, kāpēc skolu arī nevar tādu pašu uzrīkot, pa pusnovadu izmētātu. Nu, vismaz sākumskolu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.26 09:03

Vietējās ziņas