Jauno sporta laukumu Stāmerienā iemēģina gan skolēni, gan pagasta jaunieši 5

Stāmerienas pamatskolas sporta laukums ir atklāts. Skola un arī pagasta iedzīvotāji to pamazām jau arī ir sākuši izmantot.

Sporta laukumā ir divi volejbola laukumi, 300 metru skrejceļš, basketbola laukums, futbola laukums, lodes grūšanas sektors, tāllēkšanas sektors, četri 100 metru skrejceļi, vingrošanas aprīkojums. Sporta laukumam piegulošā teritorija ir labiekārtota, tai līdzās ir arī automašīnu stāvlaukums.  

"Dzirkstele" novēroja, ka skolēni starpbrīdī labprāt izmantoja iespēju darboties uz vingrošanas rīkiem. Arī skolas direktore Inese Socka atzīst, ka skolēni labprāt darbojas sporta laukumā. Vakaros uz sporta laukumu dodas sportot arī pagasta jaunieši.

 

"Sporta laukumu jau izmantojam sporta stundās, skolēni tur dodas arī pēc stundām. Pašreiz gan vēl nevar izmantot futbola laukumu, jo nesen ir iesēta zāle un ir jāsagaida, kamēr tā izaugs un saceros. Pēc lietavām gan uz laukuma parādījās peļķes, taču, kāda situācija būs tālāk,domāju, ka varēsim izprast tikai tad, kad zāle būs kārtīgi saaugusi un sacerojusi. Protams, ja ūdens turpinās stāvēt uz laukuma, būs jāvēršas pie būvniekiem," saka I.Socka.

 

Viņa stāsta, ka līdz šim stāmerenieši izmantojuši veco sporta laukumu, kurš, protams, visas funkcijas veica, taču tas bija veidots piecdesmitajos gados un bija nolietojies.

 

"Protams, tagadējais sporta laukums ir ļoti moderns un mūsdienīgs - ir skrejceliņi ar speciālo segumu, nevis grants segumu, ir ļoti līdzens futbola laukums, basketbola laukums tagad ir ar klājumu. Jācer, ka tas veicinās arī lielāku interesi par sportu," saka skolas direktore. Viņa piebilst, ka stāmerenieši priecāsies sporta laukumā uzņemt arī novada sporta spēļu vai kādu sporta pasākumu dalībniekus.

 

I.Socka atzīst, ka skolai joprojām ir kluss sapnis, ka kādreiz tomēr tiks uzcelta arī sporta zāle. "Protams, krīze visu ietekmēja, taču projekts ir izstrādāts un plauktā tas stāv. Vai sporta zāle kādreiz tiks vai netiks uzbūvēta, tas vairāk ir naudas un politikas jautājums," saka direktore.


 

Sporta laukuma rekonstrukcija tika veikta projekta "Stāmerienas pamatskolas infrastruktūras uzlabošana" gaitā. Šā paša projekta laikā notiek arī centrālās apkures ierīkošana Stāmerienas pamatskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ielu vingrotājs

Un Gulbenē arī varētu sagaidīt jaunu vingrošanas kompleksu?
Stieņi, kas ir Gulbenes apkārtnē ir salīdzinoši sliktā stāvoklī.
Vai nebūtu iespējams ar jauno 2013.gadu Gulbene veikt projektu ar līdzigu stieņu uzbūvi?

pirms 8 gadiem, 2012.10.03 22:45

skolniecīte gulbeniete

a kur vairāk bilžu?? vai tad tik vien ir??? divi vingrošanas stieņi un viss??

pirms 8 gadiem, 2012.10.03 17:07

Vietējās ziņas