"Jauno uzņēmēju skolas 2014" seminārs būs arī Gulbenē

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement–Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) no 16. septembra aicina skolēnus un skolotājus visā Latvijā piedalīties interaktīvos semināros „JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2014”. Kopumā 12 vienas dienas semināri „JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2014” notiks visos Latvijas reģionos.  24.septembrī nodarbības notiks Gulbenē.

„Tiekoties ar skolēniem un skolotājiem klātienē, JA-YE Latvija cer SMU programmā ieinteresēt arvien jaunus, talantīgus jauniešu. Šogad kopīgiem spēkiem centīsimies pārspēt pagājušā mācību gada rekordu – 711 nodibinātus skolēnu mācību uzņēmumus. Tas šobrīd ir lielākais SMU skaits programmas darbības vēsturē”, saka JA-YE Latvija Programmu direktore Inga Bolmane.


JA-YE Latvija mārketinga vadītāja Antra Laumane stāsta, ka semināros skolēniem un skolotājiem būs iespēja saņemt jaunāko informāciju par uzņēmējdarbības vidi reģionā, par ko informēs katra novada pašvaldības pārstāvis. Savukārt biznesa augstskolas Turība un Banku augstskolas pasniedzēji pastāstīs par to kādi ir personīgie ieguvumi un pienesumus savam novadam, veidojot pašiem savu biznesu.


"Dalībniekiem būs iespēja arī dzirdēt veiksmīgu uzņēmēju pieredzes stāstus, kā arī radošā darbnīcā pašiem izmēģināt spēkus un radīt inovatīvas biznesa idejas kopā ar RTU Rīgas Biznesa skolas ekspertiem. Neiztrūkstoša katra semināra sastāvdaļa būs klātesošo skolotāju pieredzes apmaiņa par to, kā efektīvāk savās skolās izmantot JA-YE Latvija piedāvātās praktiskās biznesa izglītības metodes," norāda A.Laumane.


Pieteikšanās anketas un semināru programmas, kā arī turpmāka informācija par plānotajiem pasākumiem atrodama JA-YE Latvija vortālā www.jal.lv.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas