Jauns konkurss vīriem 1

Biedrība „Sateka” ir izsludinājusi mazo projektu konkursu „Laiks vīriem!”. Projektu pieteikumus pieņems no 3. līdz 20.martam.

Biedrības valdes locekle un koordinatore Daiga Gargurne informē, ka konkursa mērķis ir veicināt tradīciju un amata prasmju apguvi, izmantojot videi nekaitīgās metodes.

Konkursā pašu izstrādātos projektus aicināti iesniegt dažāda vecuma puiši un vīrieši. Tas aptver visu novadu. Var piedalīties reģistrēta biedrība vai nodibinājums, iedzīvotāju grupas, kur ir pieci un vairāk vietējie iedzīvotāji, jauniešu grupas, kurās ir pieci un vairāk jaunieši vecumā no 12 līdz 25 gadiem.

Projektā ir paredzēta specifisku mācību organizēšana, pieredzes apmaiņas braucieni, dažādu radošo nometņu un pasākumu organizēšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:)

Jauki! Arī Šveices zemnieki neražas gados pirms pusotra gadsimta saprata, ka ir galīgā pakaļā ... un sāka prātot, mācīties, pētīt un gatavot pulksteņus no koka. Ar ko tas viss beidzās, domāju, nav jāpaskaidro. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka arī šodien - tas kurš no koka izgatavos pulksteni, vairs nekad aiz arkla stāvēdams zirgam pakaļā neskatīsies:)

pirms 7 gadiem, 2014.02.19 00:02

Vietējās ziņas