Jaunsargi talko

207. Jaungulbenes jaunsargu vienība aprīlī rīkoja talku. Tajā piedalījās desmit Jaungulbenes arodvidusskolas audzēkņi. Vairāk foto šeit.

"Pasākums notika sadarbībā ar Jaungulbenes pagasta pārvaldi. Talkā sakopām kultūrvēsturisko objektu "Liedes kalni".Sapratām, ka ar vienu talku visu nav iespējams sakopt, jo, gadiem ejot, tur uzkrājies pamatīgs kultūrslānis, tāpēc iesāktais būs jāturpina," stāsta jaunsargu instruktors Arnis Cāns.

 

Talkas laikā jaunsargi savāca mežmalā "cūkmenu" izgāztos atkritumus, izzāģēja sausos kokus, dedzināja zarus. Par to, lai talcinieki būtu arī paēduši, gādāja Jaungulbenes arodvidusskola un Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs. No sarūpētajiem pārtikas produktiem skolas audzēknes, demonstrējot savu pavārmākslas prasmi, gatavoja pusdienas. Bija padomāts arī par talcinieku tērpiem.

 

A.Cāns stāsta, ka jaunsargi vismaz reizi gadā piedalās kādā talkā. Šoreiz talka notikusi Jaungulbenes pagastā, bet līdzīgas talkas plānotas visām novada jaunsargu vienībām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas