Jaunumi darbā ar jaunatni un bērniem 1

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” ar 1.janvāri savā paspārnē pārņem arī līdzīgus centrus, kas izveidoti Lejasciemā, Rankā un Stradu pagastā. Deputāti par to nobalsoja 25.oktobra domes sēdē.

Šāds risinājums izriet no iepriekšējiem lēmumiem, kas pieņemti pašvaldībā saistībā ar pagastu pārvalžu reorganizāciju. Mērķis ir izveidot vienotu pieeju finanšu resursiem, darbiniekiem, tehniskajai bāzei, organizējot jaunatnes darbu novadā.

Gulbenes novada domes deputāti ir nobalsojuši arī par “Bāzes” dalību projektā “Iet uz laukiem” Eiropas sešu brīvprātīgo jauniešu piesaistei pilsētas pašvaldības iestādēm uz trīs gadiem. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 68 000 eiro, kuras pilnībā tiek apmaksātas no Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”. Pašvaldībai jānodrošina tikai 20 procentu priekšfinansējums – 13 600 eiro.

Deputāti ir nobalsojuši arī par dalību projektu konkursā ar mērķi izveidot jauniešu mobilo centru Gulbenē, kura mērķauditorija būs 13 līdz 25 gadus veci jaunieši. Projekta kopējās izmaksas ir 7700 eiro. Pašvaldībai būs jānodrošina 20 procentu priekšfinansējums – 1540 eiro.
Domes sēdē deputāti nobalsoja arī par to, ka turpmāk Gulbenes bērnudārzā “Auseklītis” varēs piedāvāt interešu izglītības maksas pulciņus, kā arī varēs darboties mazo bērnu skoliņa dalībniekiem līdz piecu gadu vecumam, kuri ikdienā neapmeklē bērnudārzu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

hmm

citēju... Deputāti ir nobalsojuši arī par dalību projektu konkursā ar mērķi izveidot jauniešu mobilo centru Gulbenē, kura mērķauditorija būs 13 līdz 25 gadus veci jaunieši. Projekta kopējās izmaksas ir 7700 eiro. Pašvaldībai būs jānodrošina 20 procentu priekšfinansējums – 1540 eiro....
tai pat laikā plānojam rotaļu laukumu pa 1.5milj.

pirms 2 gadiem, 2018.11.02 08:12

Vietējās ziņas