Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Joprojām sūdzas par sniega vaļņiem 18

Gulbenieši joprojām ir nesaprašanā, kāpēc pašvaldība pēc sniega šķūrēšanas ielās nenotīra sniega vaļņus, ko sastumj priekšā privātmāju piebraucamajiem ceļiem.

Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālistam saimnieciskajos jautājumos Jurim Aleksānam šajā sakarā ir sava teorija: "Pēc naktīm, kad tiek tīrītas ielas, uzreiz ir sūdzības. Labāk būtu netīrīt, kā to dara kaimiņu pilsētas?"

 

J.Aleksāns "Dzirkstelei" saka, ka viņam arī ir zināmas problēmas ar sašķūrētu sniegu pie privātmājas. Nākoties pašam ņemt rokās lāpstu. Taču daudzās privātmājās dzīvo veci, nespēcīgi cilvēki. Varbūt viņiem varētu palīdzēt "simtlatnieki"?

 

Gulbenes Labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte "Dzirkstelei" saka, ka "simtlatnieki" jau tīra ielu krustojumus, kā arī pie luksoforiem. Taču pašvaldībai neesot pienākums tīrīt sniega vaļņus pie privātmāju piebraucamajiem ceļiem.

 

"Ja šogad "simtlatnieki" tiktu norīkoti to darīt, kas turpmāk, ja tādu "simtlatnieku" vairs nebūs?" viņa vaicā.

 

Gulbenes pilsētas sakopšanā pašlaik ir nodarbināti 29 Eiropas stipendiāti, kas katru dienu strādā astoņas stundas. Daudzi no viņiem, kā norāda L.Miezīte, faktiski veic sētnieku darbu un savu darbdienu sāk agrāk nekā citi gulbenieši.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

TANTE

Nav iesīkstējusi un var jums pašiem kaucējiem vēl ar lāpstu tā atvilkt,ka maz neliksies,vāciet savu suņu un kaķu mēslus paši.Noteikumi paredz,ka jums ir jāiet ar maisiņu pastaigā kur sunis tur jūs ar kuli no muguras.Nav ne grūti,ne viegli ,bet padomājiet ar galvu kā ir ja esi bezmaksas kalps un par to tevi vēl sodīs, ejiet d.... patrioti ,komunisma cēlāji.Nav tie laiki,ka es pakāršos tāpēc ,lai karogs būtu un trotuārs bez mēsliem...lidz savām iestādēm notīriet.IR BRĪVA LATVIJA ,VAR BRĪVI PAUST SAVU NOSTĀJU.Ko tad tiesāsiet mani ,par manu neapmierinātību ..nāciet apmieriniet mani...dodiet man jaunu labu lāpstu,savāciet to,ko sakasu un nolieku promvešanai..nevis pļūtiet kā jau treknais gals.

pirms 9 gadiem, 2011.02.06 16:09

Diāna

Kur tas Aleksāns pie Lucāna tālu uzticis, jau savas terorijas raksta

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 21:44

Diānai

tak paņem lāpstu un palīdzi tiem gulbeniešiem kuri joprojām ir nesaprašanā. iebelz viņiem pa taukaino, slinko pakaļu

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 21:33

es

Gulbene par ielām un ietvēm nav par ko sūdzēties.Ziema ir ziema, kāda nu kuro gadu.Pabraukājiet citur, tur ir smagāki apstākļi. Katrā vietā un situācijā katram pašam ir jāseko līdzi un uz ceļiem ir jābrauc pēc konkrētiem laika apstākļiem un savām iespējām (protams ievērojot satiksmes noteikumus). Būsim saprotošāki viens pret otru, tad tiksim tālāk.

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 20:33

Izlaidušies pilsētnieki! Un ja vēl ir avīze , kas pakurina-super!Tiešām -- strādāt vajag! Brēc par sniegu, brēc par siltumu, brēc par visu! Nīkuļu bars!

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 19:49

xxxx

Paņemiet palīgā no laukiem tos stipendiātus, jo tiem nav kodarīt laukos

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 19:40

Sestdien biju Balvos, tur vispār ielas šauras, knapi var samainīties. Vaļņi pie pašām ielas malām. Kauns kaut ko pārmest par Gulbeni. Paskatieties tālāk par savas mājas valni. Ir taču ziema. Piekrītu, ka pašam jānotīra savs iebraucamais ceļš. Es to daru vienmēr, jo dzīvoju laukos. Neviens ceļa tīrītājs nekāps ārā katra ceļa galā un ar lāpstu netīrīs. Tiešām pieceliet savas pakaļas no krēsliem. Varbūt pat veselība uzlabosies kustoties. Un esiet optimistiskāki, nevis mūžīgie bļāvēji. Viss ir slikti, tikai paši labi. Kauns.

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 19:18

-=333=-

Kas par problemu? Gruti panemt lapstu un sniegu notirit? Sausmas, sausmas...
Darbs svaiga gaisa iet par labu smadzenu darbibai...

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 18:39

Ak

Dzirkstelīt, pacel pakaļu no krēsla, aizbrauc uz laukiem un paskaties, kas tur notiek pēc ceļu tīrīšanas. Tā jūsu avīzele paliek nebaudāma. Pilsētā tas slikti un tas nav pa prātam. Kā avīze varētu pastāvēt, ja nebūtu tādas mūžam ar dzīvi neapmierinātas tantes.

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 18:29

Santai 1 u.c.

Pareizi smukulīt! Tavs koments ož pēc pelējuma! Paņem lāpstu un izkusties. Slinkumu tik ar darbu var izdzīt.

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 18:11

santa1

Bet mēs joprojām esam aizķērušies PSRS laikos. Tagad taču dzīvojam kapitālismā, tad, kāpēc man, privātmājas iedzīvotājam, būtu jāceļas pāris stundas agrāk, lai pilsētai par velti notīrītu ietvi. Kas, es kāds vergs?! Ja jums nav kas dara, tad maksājiet, bet nesasaistiet mūs ar saviem pilsētas saistošajiem noteikumiem, kas ož pēc pelējuma. Būsim elastīgāki! Ja jau visur un par visu plēš deviņas ādas, kāpēc šis darbiņš būtu kādam jādara par velti?

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 17:49

Par sniega vaļņiem, kurus vajadzētu aizvākt-
1. Vidus un Rīgas ielas krustojumā (no Elvi puses) pie stopzīmes nevar redzēt pāri valnim
2. Skolas ielas galā uzbraucot uz Blaumaņa ielas pa kreisi nav redzams. Tas nekas, ka tur gabaliņš ir patīrīts no sniega, bet par maz....

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 17:46

santa

piekrītu jaunkam. Ja gribi tikt pa saviem vārtiņiem iekšā, tad tīri. Traktors taču katru vārtu priekšu neapbrauks. Piekrītu arī tantei, ka pilsētas ietves nav privātīpašumi, bet gan pilsētas īpašums, tad lai pilsētas pārvalde pieņem štatos vairāk sētnieku un lai pucē vaļā. Viņiem taču par to maksā. Bet mēs jau esam aizķērušies v

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 17:42

janka

Visu mūžu esmu tīrījis sniega valni no savas mājas iebraucamā ceļa, pēc tam, kad ielu ir nošķūrējusi sniega mašīna. Tīru pēc iespējas ātrāk, ja ir laiks, kamēr valnis vēl nav sastindzis. Tīru pirms darba, lai var izbraukt un tīru pēc darba lai var iebraukt (šoziem tas ir bieži). Bet man nav ienācis prātā ka tas būtu jādara kādam citam! Pakaļas Jums nevajag noslaucīt?

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 17:36

es uz TANTI

Netālu no manām mājām simtlatnieces no rīta darbā ierodas jau pirms pulksten 7.00, ņem rokās lāpstas un sāk tīrīt sniegu. Un tā - visu dienu! Līdz trotuāram! Tā ka nevajag apvainot! Gan jau TANTE vēl guļ, kad simtlatnieki jau strādā.

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 13:43

Ārprāts, nu kur tik slinki cilvēki var būt? drīz jau vajadzēs pašvaldībai arī no istabas līdz garāžai katram ceļu izšķūrēt

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 13:29

Tante

Man patīk šitā "MIEZĪTE"viena d.... nekas vairāk,lai tik nestāsta ,es varu pateikt cikos precīzi katru dienu divatā noslāj ar lāpstām plecos,cigareti zobos "stipendiātes",tikai nevajag liet,ka ātrāk kā citi Gulbenieši.Un mēs neesam jums Miezītes kundze algoti kalpi,cikos gribam tikos arī raušam jūsu sadzīto sniegu+ trotuāru,kas mums nepieder,algu par to gadiem neesam redzējuši+kaimiņu suņu mēslus regulāri vēl jāvāc.Daudzstāvenes autoplačus tīrot arī jāstāv ar plakātu ,lūdzu manā zemē nešķūrēt sniegu 5 m augstumā,bet atliek vien iesnausties,kā būsi pats ar visu valni iedzīts svešā zemē.Bezkaunīgi vēl saka tak sūdzies,nu un kas,visu saprotu,bet ir jāpaliek par necilvēku,lai bļautu vienā laidā par nerēķināšanos ar otru.

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 13:09

Fans

Gulbenē iedzīvotāji sūdzēsies par visu un visu laiku, tāpēc nav ko uztraukties!

pirms 9 gadiem, 2011.02.01 12:36

Vietējās ziņas