Jūlijā un augustā reģistrē 37 jaundzimušos un 64 aizsaulē aizgājušos

Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļā jūlijā un augustā reģistrēti 37 jaundzimušie un 64 aizsaulē aizgājuši iedzīvotāji.

Trīs puisīšiem dots vārds Rinalds, diviem – Roberts, kā arī Endijs, Reinis, Kristofers, Teodors, Ernests, Dāvids, Rihards, Rūdolfs, Hugo, Armands, Jānis, Ričards, Olivers, Alans. Divām meitenītēm dots vārds Dārta un vēl divām – Paula, kā arī Viktorija Anna, Sofija Līga, Šarlote, Karīna, Emīlija, Adrija Keita, Mia, Patrīcija, Liāna Tīna, Līva, Lelde, Eleonora, Estere, Ance. Visvairāk jaundzimušo deklarēti Gulbenē – 11, Daukstu un Stāmerienas pagastā – katrā pa 4.

Jūlijā un augustā reģistrēti 64 aizsaulē aizgājuši iedzīvotāji. Miruši 39 vīrieši vecumā no 24 līdz 85 gadiem un 25 sievietes vecumā no 70 līdz 98 gadiem. Visvairāk miruši gulbenieši – 25, Daukstu un Jaungulbenes pagasta iedzīvotāji – katrā 6.

Jūlijā un augustā reģistrētas 42 laulības, no tām 22 – dzimtsarakstu nodaļas zālē, 6 – brīvā dabā, ārpus dzimtsarakstu nodaļas citās telpās – 2, savukārt 7 gadījumos laulības reģistrētas lietišķi darba telpās, 5 laulību reģistri sastādīti, pamatojoties uz Gulbenes un Velēnas evaņģēliski luterisko draudžu un Gulbenes Romas katoļu draudzes paziņojumiem. Laulībā stājušās personas vecumā no 20 līdz 83 gadiem. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas