Jūliju sola ļoti siltu un lietainu

Valsts hidrometeoroloģijas pārvaldē "Dzirkstele" uzzināja, ka arī jūlijā tāpat kā jūnijā beigās, mūs lutinās saulīte, savukārt atsevišķās dienās būs īpaši karsts - plus 30 grādi. Protams, visa mēneša garumā neizpaliks arī lietus un pērkona negaisi.

Sinoptiķi sola, ka sākot no sestdienas līdz pat nākamās nedēļās vidum, laiks būs ne tik silts. Naktī uz 4.jūliju gaisa temperatūra naktī būs plus 10 grādi, bet dienā gaiss iesils līdz plus 18 grādiem. Gaidāms arī īslaicīgs lietus. Naktis uz 5. un 6.jūliju būs vēl vēsākas - tikai plus 5 grādi, bet dienās - plus 19 grādi. 5.jūlijā lietus nav gaidāms, bet 6.jūlijā gan iespējams, ka līs.


Nākamās nedēļas vidū pakāpeniski atkal paliks siltāks. Naktīs gaisa temperatūra plus 12, plus 13 grādi, savukārt dienās līdz plus 22 grādiem. Nākamās nedēļas vidū sinoptiķi prognozē īslaicīgu lietu ar pērkona negaisu.


Mēneša otrajā dekādē ir sagaidāms mainīgs mākoņu daudzums. Dekādes sākumā un vidū sinoptiķi sola lietu, kā arī pērkona negaisu. Gaiss temperatūra naktīs no plus 12 līdz plus 17 grādiem, savukārt dienās no plus 19 līdz plus 24 grādiem.

 

Otrās dekādes otrajā pusē termometra stabiņš pakāpsies līdz plus 26, plus 28 grādiem, bet atsevišķās dienās pat līdz plus 30 grādiem. Vēju sinoptiķi sola mainīga virziena, pārsvarā lēnu. Pērkona laikā vējš būs brāzmains. Atsevišķās naktīs iespējama arī migla.


Trešā dekāde pie mums atnāks ar nepastāvīgu laiku. Būs īslaicīgas lietusgāzes, vietām tās sinoptiķi sola ļoti stipras. Tāpat kā iepriekšējās dekādēs arī šajā dekādē būs pērkona negaiss. Pērkona negaisa laikā vējš brāzmās var sasniegt pat līdz 23 metrus sekundē. Iespējama arī krusa.

 

Gaisa temperatūra jūlija trešajā dekādē naktīs būs no plus 13 līdz plus 18 grādiem, atsevišķās naktīs pat līdz plus 22 grādiem. Dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz plus 23, plus 28 grādu atzīmei. Atsevišķas dienās būs īpaši karsts - līdz plus 30 grādiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas