Kā sokas ar “BMX” trases izveidi? 2

Lai arī darbi finansiālo apstākļu dēļ pašlaik ir apstājušies, tomēr biedrības "Gulbenes Velo fans" dibinātājs gulbenietis Aivis Kušķis nenolaiž rokas, un cer, ka varbūt nākamgad izdosies realizēt ieceri par "BMX" trases izveidi Nākotnes ielā, aiz katlumājas.

"Visi iesāktie darbi ir jāizdara līdz galam!" saka A.Kušķis un piebilst, ka cer uz lielāku pilsētas atbalstu, lai līdz galam varētu realizēt "BMX" trases izveidi.


Pašlaik neiet tik ātri, kā gribētos, un darbi ir apstājušies. Lai paceltu vietu, kur ierīkot trasi, nepieciešama zeme. Daļa zemes tika savesta no pilsētas rekonstruējamajām ielām, bet tās ir bijis par maz. "Ja būtu pieticis šīs zemes, tad šogad jau kaut kas tur vairāk būtu paveikts," stāsta A.Kušķis.


Ir mēģināts startēt arī uz Eiropas naudu, bet diemžēl neveiksmīgi. A.Kušķis saka, ka arī nākamgad ir doma rakstīt jaunu projektu un apgūt Eiropas finansējumu, lai pabeigtu "BMX" trasi.


Lai trase būtu gatava, ir nepieciešama vēl zeme, lai paceltu trases vietu augstāk, ir jāveido kalniņi un liela nauda ir nepieciešama segumam.

 

"Gribas arī skeitparku pārcelt no pilsētas stadiona uz šo vietu, lai vienuviet ir gan trase, gan skeitparks. Atbildīgas personas ir par to, ka skeitparks tiek pārcelts," stāsta A.Kušķis un piebilst, ka pašreiz to nevar izdarīt, jo nav paveikti nepieciešamie priekšdarbi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

hei

tiešām piekrītu saimniekam ,ne normāla stadiona un tā varētu saukt tālāk un tālāk visus trūkumus

pirms 9 gadiem, 2011.11.02 10:32

saimnieks

mūsu pilsēta neko nevar priekš saviem bērniem ,piemēram madonā visu ko jaunatne izdomā viss tiek realizēts mums viss velk gadu gadiem :( kauns par mūsu domi .nekad nav naudas nekam, vajag sadarboties ar citām pilsētām kā viņi dabū eiropas naudas

pirms 9 gadiem, 2011.11.02 10:30

Vietējās ziņas