Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā strādās bērnudārzi vasarā? 1

Pilsētā visu vasaru strādās Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis”, kā arī visu vasaras periodu darbs tiks nodrošināts Stāmerienas pamatskolas un Litenes sākumskolas pirmsskolas grupās.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka Gulbenes 2. pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” būs slēgta uz laiku no 25.jūnija līdz 24.jūlijam (ieskaitot), bet Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestāde būs slēgta uz laiku no 25.jūlija līdz 21.augustam.

Gulbenes novada domes vecākā sabiedriskos attiecību speciāliste Gunta Kalmane uzsver, ka pilsētā vienmēr būs atvērti divi bērnudārzi. “Auseklītis” strādās visu vasaru, taču 1. un 2.bērnudārzs mainīsies - vispirms viens būs ciet, tad otrs.

“Vecāki var izvēlēties kādu no konkrētajiem diviem bērnudārziem, kuri ir atvērti. Tikai lūgums vecākiem laikus informēt konkrēto bērnudārzu, uz kuru tiks vests bērns,” saka G.Kalmane.

Lauku bērnudārzos un pirmsskolas grupās tika veikta iekšējā vecāku aptauja, lai noskaidrotu, kurā periodā būs vismazāk bērnu vai arī to nebūs nemaz, lai noteiktu datumu, uz kādu laika posmu vasarā tas tiek slēgts. “Iestāde ar vecākiem vienojās par optimālo ilgumu, cik ilgi bērnudārzs vai pirmsskolas grupa nestrādās,” skaidro G.Kalmane.
 
 
  Bērnudārzi

◆ Rankas “Ābelīte” būs slēgta no 25.jūnija līdz 31.jūlijam.

◆ Jaungulbenes “Pienenīte” būs slēgta no 2.jūlija līdz 5.augustam.

◆ Stāķu pirmsskolas izglītības iestāde būs slēgta no 2. līdz 31.jūlijam.

◆ Lejasciema “Kamenīte” būs slēgta no 2.jūlija līdz 7.augustam.

Pirmsskolas izglītības grupas

◆ Galgauskas pamatskolā slēgta no 18.jūnija līdz 16.augustam.

◆ Druvienas sākumskolā slēgta no 18.jūnija līdz 16.augustam.

◆ Tirzas pamatskolā slēgta no 2.jūlija līdz 7.augustam.

◆ Lizuma vidusskolā slēgta no 25.jūnija līdz 22.jūlijam.

◆ K.Valdemāra sākumskolā slēgta no 1.augusta līdz 2.septembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas