Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kabeļu televīzija niķojas 7

Gulbenē palaikam niķojas "Baltkom" kabeļtelevīzija. Reizēm attēls ir neskaidrs un nekas nelīdz, arī pārprogrammējot kanālu uztveršanu televizorā. Kādi tam iemesli?

Sazinoties ar "Baltkom" darbiniekiem, "Dzirkstele" noskaidroja, ka lielā mērā vainīgs sals. Tā Rīgas ielā, kur stāv "Baltkom" uztverošās antenas, metāla skapji ar aparatūru tajos atrodas pie nesiltinātas mājas sienas. Aparatūrai nepatīk aukstums.  

Savukārt laikā no 27.februāra līdz 3.martam darbosies cits traucējošs faktors - paaugstināta Saules aktivitāte. Saules interferences ietekmē būs traucējumi satelītprogrammu uztveršanā. Iespējama atsevišķu programmu pazušana uz laiku.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

besī ārā, tā kabeļu televīzija, atkal raustījās

pirms 9 gadiem, 2011.02.27 18:34

333

Nu tad perkat dekoderus, ja jau neapmerina kvalitate. Vasara ari karstums trauce. Nemot vera ka majas pastiprinotaji ari atrodas beninos un jumta. Temperaturas svarstibas gan aukstums, gan karstums ietekme signala limenim pastiprinotaja un tur nur nu regulet diezgan sarezgiti. Nakosaja diena atkal mainisies limenis. Nemt vera ka Igors strada viens un apstaigat visu pilsetu nu nav prata darbs. Atceros ka V.Beninu visi lamaja par to ka nav kvalitates. Bet vins isteniba paveica baigu darbu. Baltcoms nopirka gatavu tiklu. Dalu nomainija, bet ar laika apstakliem neko neizdarisi. Vai nu regule pastiprinotajus katru rudeni un pavasari, ka to darija Valdis, vai nu neaiztikt ta ka to dara Baltcoms tagad.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 21:07

...

par samaksu noteikti neaizmirst......tas nekas , ka pusi kanālu mēnesī nerāda, galvenais uz priekšu mēnesi maksāt, jo tā paredz līgums .

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 16:39

nēizpratnē

Sals traucē ,saule traucē ,kas būs nākošais...

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 12:52

Kvalitāte

Kvalitāte tiešām ir drausmīga. Reizēm pat uz 2 nedēļām pazūd kāds no kanāliem,nemaz nerunājot par skaņas traucējumiem, miglas vāliem , mozaīku,īslaicīgu signāla zudumu.

Firma neliekas ne zinis, bet savu naudiņu stingrā formā iekasē. Kā būs ar daļēju maksas atgriešanu par sliktu pakalpojumu?

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 12:10

klients

Tad jau arī samaksai jābūt attiecīgi pazudušai uz laiku!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 09:42

Vietējās ziņas