Kad atslēgs siltumu skolās? 3

Vai drīzumā kādā no pilsētas skolām varētu tikt atslēgta centrālapkure? Šādu jautājumu ar "Dzirksteles" starpniecību vēlas noskaidrot kāda māmiņa, kuras bērns mācās Gulbenes 2.vidusskolā.

Gulbenes pilsētas domē "Dzirkstele" noskaidroja, ka šādu lēmumu patstāvīgi pieņem katras izglītības iestādes vadītājs. Pašvaldība nediktē noteikumus, kad atslēdzama apkure tās pārziņā esošajās iestādēs.

 

"Siltums nav lēts, tas ir skaidrs," atzīst Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Valtis Krauklis.

 

Viņš uzsver, ka, protams, katra iestāde cenšas taupīt siltumu. Piemēram, to var atslēgt dienas vidū, kad telpas piesilda arī pavasara saulīte.

 

Gulbenes 2.vidusskolas direktore Tamāra Briede "Dzirkstelei" saka, ka parasti pilsētā ir pieņemts no centrālās siltuma padeves atteikties, sākot ar 15.aprīli. "Tagad mēs ekonomējam siltumu. Dabiski, ka cenšamies to saņemt mazāk. Mēs paši varam regulēt siltuma saņemšanu," saka viņa.

 

Direktore stāsta, ka brīvdienās, protams, skola būs atslēgta no centrālapkures. Toties darba nedēļu laikā pat sestdienās skola saņem siltumu, jo tad te notiek mācības Juridiskās koledžas studentiem. Taču svētdienās centrālapkures nav.

 

T.Briede stāsta, ka skolā sākta un turpinās klašu telpu siltināšana. Tas nozīmē, ka nākamajā apkures sezonā būs siltāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sss

Es arī vienmēr brīnos, ka joprojām, tāpat kā padomju laikos, visu nosaka datumi, nevis gaisa temperatūra :)) nu un tad, ka 15. aprīlī termometrs rādīs + 18 grādus, jo 2. maijā tas tikpat labi var rādīt arī - 5 grādus. Kast tad ir svarīgāks? Datums vai cilvēks?

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 10:43

Vēl jau gan ir auksti, sevišķi bērniem. Atslēgt siltumu nedrīkst. Vai 15.aprīlis ir kāds bubulis? Ja nūs tikpat vēss kā šodien, vai arī tad atslēgs?

pirms 11 gadiem, 2009.04.01 18:00

Vietējās ziņas