Kādreizējās Galgauskas dzelzceļa stacijas apkārtni sola sakopt 4

Galgauskas pagasta iedzīvotāji ir sašutuši par nekārtību, kāda šobrīd valda vietā, kur savulaik atradās Galgauskas dzelzceļa stacija. Firma, kas tur izgriež lietkoksni, kā klājienu aiz sevis atstāj koku zarus, kas netiek savākti kaudzēs. Cilvēki bažījas, vai tas vispār tiks izdarīts.

Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Biezais apliecina, ka gar kādreizējā dzelzceļa Rīga-Ieriķi-Gulbene sliežu ceļu valsts akciju sabiedrības, „Latvijas dzelzceļa” uzdevumā firma, kas ir uzvarējusi rīkotajā iepirkumā, veic apauguma tīrīšanu un lietkoksnes izgriešanu.


„Šie darbi norit „Latvijas dzelzceļa” teritorijā. Tajā ietilpst arī bijusi Galgauskas stacijas teritorija. Cik es saprotu, tad šobrīd tiek izgriezta tikai lietkoksne. Pēc tam ieradīsies tehnika, kas smalcinās visus pārpalikumus, tajā skaitā arī sīkos zarus. Tāda ir viņu tehnoloģija. Šobrīd visa dzelzceļa apkārtne ir vizuāli nepievilcīga. Kad viss tiks savākts, tad izskatīsies skaisti. Jautājums ir – tikai cik ilgi, jo atvases ataug ļoti ātri,” saka J.Biezais.


Šāds skaidrojums par darbu norisi saņemts arī no „Latvijas dzelzceļa”. „Daudzviet uz brauktuvēm vēl pastāv transporta ierobežojumi, tāpēc lielā tehnika iebraukt arī nevar. Tiklīdz šis aizliegums tiks atcelts, lietkoksne tiks izvesta no krautuvēm, kā arī savākti zari,” piebilst pārvaldes vadītājs.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

galgauska.

aha smagas balkienieki masinas drikst braukt, un kramet ja, a tehniku uz reis jus baidaties vest traktortehniku, kartot apkaimi??????

pirms 6 gadiem, 2014.04.18 23:38

galgauska.

aha , matralu, vareja, savakt, ar smadaiem, zarus nevar ais sevis savakt!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.04.18 23:41

ashhj

Tu *** rakstīt iemācies!

pirms 6 gadiem, 2014.04.19 04:57

vietējais

Sliedes par 2000000 nozaga ar dzelzceļa šafu un tehnikas ziņu.....tagad arī koksni it kā likumīgi zog.... labi, ka tiltus nepaspēja metālā nodot....... cik no tā visa saņēma pagastvecis ? Pienāks brīdis , kad ar stroķiem zagļus liks pie sienas....!

pirms 6 gadiem, 2014.09.25 22:53

Vietējās ziņas