Kaimiņi pārsteigti par būvgružiem privātmājas pagalmā 1

"Dzirksteles" redakcijā gulbenieši pauda pārsteigumu par būvgružu grēdām kādas privātmājas pagalmā Gulbenē, Ievugravā. Kaimiņi uzskata, ka tas nav estētiski, kā arī vaicā, vai šāda rīcība ir likumīga.

Gulbenes pilsētas domes sabiedriskās kārtības sargs Mārtiņš Didrihsons - Linards - Nuka "Dzirkstelei" saka, ka ir lietas kursā par šo situāciju un ir apsekojis minēto vietu pilsētā. Situācija nav viennozīmīga. Privātā teritorijā saimnieks var darīt visu, kamēr tas netraucē apkārtējos.

 

"Būvgruži konkrētajā pagalmā uzradušies trešdien, un ceturtdien to krājumi vēl tikuši papildināti. Iespējams, ka tas tiek darīts saistībā ar būvniecības ieceri, jo būvgružus drīkst izmantot otrreiz. Ja tas viss tur nedēļu stāvēs nekustīgi, tad, protams, interesēsimies, ko privāta īpašuma saimnieks grasās darīt ar šiem būvgružiem. Ja tie tiks izmantoti būvniecībā, tas ir jāsaskaņo ar Gulbenes būvvaldi," saka kārtības sargs.

Viņš konsultējies arī ar vides inspektoriem un noskaidrojis, ka privātajā teritorijā novietoti būvgruži neapdraud vidi, ja šajos gružos nav kaitīgu vielu, piemēram, azbesta.

 

Būtisks ir jautājums, no kurienes būvgruži uzradušies pagalmā. Ja tie iegūti, nojaucot kādu būvi, vai tam ir saņemta atļauja būvvaldē? Vai būvgružu pārvietošana ir saskaņota, vai tam ir saņemta nepieciešamā atļauja un uz kurieni šos būvgružus turpmāk ir paredzēts pārvietot.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vietejais

aizbraucat un paskataties blaumanja 9 un tad nu rejaties...

pirms 11 gadiem, 2009.05.02 22:49

Vietējās ziņas