Kam ziņot par neizbraucamu ceļu? 3

Tuvojas rudens, ziema, kad atkal kļūs aktuāls jautājums par neizbraucamiem ceļiem, kas apgrūtina satiksmes autobusu kursēšanu un maršrutu izpildi. Kam sūdzēties, saskaroties ar šādu situāciju?

Gulbenes novada domē "Dzirkstele" uzzināja, ka šādas sūdzības ir pienākums uzklausīt maršrutu (ielu) apsekošanas komisijai, kuras sastāvā ir novada domes speciāliste Marta Mikolaja, deputāts Māris Raģelis, SIA "Gulbenes autobuss" direktors Aloizs Priedeslaipa, akciju sabiedrības "Latvijas ceļu uzturētājs" Gulbenes ceļu rajona direktors Kārlis Cunskis un akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters.  

M.Mikolaja stāsta, ka, piemēram, pērn bijusi sūdzība par neizbraucamu bedri brauktuvē pie pieturas Šķieneros. Uzreiz ne, bet vēlāk ceļinieki kapitāli salaboja šo vietu. Pēc "Gulbenes autobusa" sniegtajiem datiem pērn ceļu stāvokļa dēļ neesot bijis atcelts neviens maršruta autobusu reiss.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bbbbbb

Nekur. pagasta pats panem un salabo celu ja nevari izbraukt. Vai tad nezini ka naudas nav tadiem sikumiem ka pagasta celiem

pirms 11 gadiem, 2009.09.09 12:45

Pagasta pārvaldē vai novada domes Tehniskajā nodaļā

pirms 11 gadiem, 2009.09.09 08:45

Lapsiņa

Kur lai griežas par pagastu neizbraucamiem ceļiem?

pirms 11 gadiem, 2009.09.09 08:09

Vietējās ziņas