Kāpēc ēdināja Siguldas firma?

Atceroties 7.jūlijā notikušos Gulbenes Novada svētkus Stāmerienā, dalībnieki kritizē ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas bijusi kāda Siguldas firma. "Kāpēc vietējām firmām netika dota iespēja pabarot pasākuma dalībniekus?" šādu jautājumu publiski Gulbenes novada domes tautsaimniecības komitejas sēdē 18.jūlijā uzdeva kāds klausītājs. Tajā mirklī neviens viņam uz šo jautājumu neatbildēja.

"Jau ziemā Gulbenes pašvaldības interneta mājas lapā vietējie ēdinātāji tika aicināti pieteikt dalību gaidāmajos Novada svētkos. Turklāt domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne un Stāmerienas pagasta pārvaldes vadītājs Ainārs Brezinskis vēl atsevišķi uzrunāja vietējos uzņēmējus - gan zvanīja, gan brauca pie viņiem. Tikai tad, kad novadā ēdināšanas firmas bija apzinātas un tika saņemti atteikumi, pretendentu atlase turpinājās no tām citu novadu firmām, kas arī piedāvāja savus pakalpojumus. Tāpēc nav pilnīgi nekāda pamata apvainoties," "Dzirkstelei" saka Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna.  

"Novada svētku sagatavošanai bija izveidota darba grupa, kurā organizatoriskie jautājumi tika apspriesti gan kopveselumā, raugoties uz svētku norisi, gan pārrunājot atsevišķas norises nianses. Uz konkrēto svētku organizēšanas brīdi piedāvātais risinājums dalībnieku ēdināšanai
likās vispiemērotākais," "Dzirkstelei" saka Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.

 

Viņa piebilst, ka Gulbenes Pilsētas svētkos, kas notiks šīs nedēļas beigās - no 27. līdz 29.jūlijam, organizēšanā un norisē iesaistīto dalībnieku skaits ir ievērojami mazāks, nekā tas bija Novada svētkos, arī sagatavošanās darbi ir mazāk apjomīgi. Gulbenes Pilsētas svētku organizatorisko rūpi, piesaistot dažādu jomu aktīvistus, ir uzņēmusies pilsētas pārvalde un kultūras centrs. Īpaši ēdināšanas pakalpojumi svētku tapšanā iesaistītajiem nav plānoti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas