Kāpēc Jaunatnes parkā Gulbenē nozāģēti koki? 4

“Kāpēc Gulbenē, Jaunatnes parkā, nozāģēti vairāki lieli, skaisti koki?” ar “Dzirksteles” starpniecību vēlas noskaidrot vairāki gulbenieši.
“Jaunatnes parkā tika nozāģētas sešas nokaltušas liepas un viena nokaltusi egle. Vides aizsardzības jautājumu komisija liepu kalšanu konstatēja jau pagājušā gada pavasarī, bet saglabāja uz novērošanu. Rudenī koki jau bija pilnīgi nokaltuši, šopavasar nokaltušajiem kokiem sāka krist sausie zari, kas radīja bīstamību parka apmeklētājiem. 31.maijā vides aizsardzības jautājumu komisija pieņēma lēmumu nocirst nokaltušos bīstamos kokus,” laikrakstu informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste Gunta Kalmane.
Gulbenieši ir arī pauduši “Dzirkstelei” neizpratni, kāpēc tik ļoti plikas katru gadu tiek nofrizētas  Gulbenes ielu apstādījumos esošās liepiņas. G.Kalmane skaidro: “Pilsētas apstādījumu kopšanu plāno, organizē un veic labiekārtošanas iestāde. Vides aizsardzības jautājumu komisija saskaņā ar arborista atzinumu izvērtē ilggadēji apgriezto liepu nozīmību Gulbenes pilsētas apstādījumos.”

Pievieno komentāru

Komentāri 4

pīlādzis

A man tieši patīk, ka tik plikas nofrizē. Vismaz zari neduras acīs un netraucē. Tāpat tās liepas pēc gada jau atkal ir ataugušas!

pirms gada, 2019.06.12 17:27

aaa

tas ir pareizi tas attiecās pretī drogām viens ozols ar sapuvušu vidu un kad nāks lejā būs labas traumas.arī uz Raiņa ielas lapegles un daži citi koki būtu jaizzāģē ,ja būs šādi spēcīgi negaisi lai vismaz neapdraud tuvējās mājas.

pirms gada, 2019.06.12 23:00

grieta

Man patīk safrizētie koki. Mežā arī notiek sakopšana, Mani izbrīna Gulbīšu parka puķu dobes. Vai pilsētā strādā ainavu arhitekts? Ziedu stādi nepaspēj ieaug un apsakņoties, ka jau tiek pārvietoti.Vai Jums patīk Gulbenes pilsētas puķu dobes?

pirms gada, 2019.06.13 11:01

Aija

Man gan šķiet,kā tas parks ir jātaisa vēl retāks. Citādi no bērnudārza puses tas ir drūms un neomulīgs. Nemaz nav patīkami tur atrasties. Cita lieta no Rīgas ielas puses.

pirms gada, 2019.06.13 15:25

Vietējās ziņas