Kāpēc laukos neredz TV3? 1

"Dzirkstele" ir uzklausījusi lauku cilvēku sūdzības, ka viņi neredz TV3, tāpēc centāmies noskaidrot, kāpēc tā ir noticis, un kas jādara cilvēkiem, lai turpmāk viņi šo kanālu redzētu.

Telekomunikāciju pakalpojumu eksperts "Dzirkstelei" paskaidroja, ka cilvēkiem laukos, kuri neredz šo kanālu ir tikai viens variants, kā rīkoties - doties uz tirdzniecības punktiem, kuros piedāvā Viasat komplektus. "Lai to iegādātos cilvēkam ir jāizvēlas pareizā tirdzniecības vietu, kur ir mazākā cena un lielāks serviss, un kur piedāvā dažādus uzstādīšanas variantus, piemēram, atbrauc servisa cilvēki un visu izdara. Ieteiktu painteresēties par atlaidēm, kā arī
cenu, lai nesanāk tā, ka pērk par sešiem latiem pēc tam izrādās, ka jāmaksā 12 latus. Bet citu variantu, kā lauku cilvēks varētu skatīties TV 3, nav," skaidro eksperts.

 

Gulbenes televīzijas īpašnieks Guntars Eniks "Dzirkstelei" stāsta, ka tas nav nekas jauns, ka cilvēki laukos joprojām neredz TV3. "TV3 signāls ir vājš, tāpēc arī neredz, jo TV3 ir domāts, lai redzētu Gulbenē. Tad, kad mēs rādījām šo kanālu pa visu rajonu, tad cilvēki redzēja. Bet vairāk kā gadu atpakaļ pie mums nāca kompānija TV3 un piedāvāja rādīt viņu jauno produktu TV6, un tad, kad

viņi TV6 piedāvāja, loģiski, ka viņi savu otro TV3 raidītāju, kas palika Gulbenē, nepastiprināja. Visreālākais variants, lai lauku cilvēks redzētu TV3 ir iegādāties tautā tā saucamo "šķīvi", tad viņi redzēs visus Latvijas kanālus ideālā kvalitātē, ko laukos savādāk nevar nodrošināt.

 

Zvanot un interesējoties kompānijā TV3, kāpēc Gulbenes rajona cilvēki neredz šo kanālu, darbinieki nevarēja sniegt konkrētu atbildi un padomu, kā rīkoties gulbeniešiem.

 

Tagad daudz tiek runāts arī par digitālo televīziju Tās priekšrocībām un trūkumiem. Pašlaik tā testa režīmā tiek pārraidīta simts kilometru rādiusā ap Rīgu, bet ar laiku būs redzama visā Latvijā. Baltcom pakalpojumu pārdošanas konsultante Lelde informē, ka par digitālo televīziju ir interese un pieprasījums arī no Gulbenes puses, bet no kura laika precīzi gulbenieši varēs skatīties digitālo televīziju vēl skaidri nav zināms, bet katrā ziņā ilgāk par diviem gadiem nebūs
jāgaida. "Cilvēkiem būs iespēja nopirkt televizoru ar digitālo uztvērēju jau iemontētu iekšā, bet citos gadījumos tāpat kā satelīta televīzijai vajadzēs iegādāties atsevišķu kastīti, proti, digitālās televīzijas uztvērēju dekoderu, kas slēdzās pie televizora. Domāju, ka digitālā televīzija būs tikai par maksu. Kā klients nokavēs maksu, tā viņam būs zils ekrāns un neko viņš neko neredzēs," stāsta eksperts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Modris

Arī smiltenes novadā tas pats,ka neredz ne tv3,ne lnt! Vnk stulbums!

pirms 7 gadiem, 2014.01.07 19:52

Vietējās ziņas