Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc neizved atkritumus?

Šķieneros autobusu pieturvietās kopš Jāņiem nav izvesti atkritumi. Nelielie atkritumu konteineri ir pārpildīti. Vietējos iedzīvotājus tas rada diskomfortu. Šai problēmai “Dzirksteles” uzmanību pievērš Šķieneru iedzīvotāja Līga Dobre.

“Atkritumu izvešana no autobusu pieturvietām ir akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” pienākums,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada domes Īpašumu pārraudzības nodaļas speciālists Jānis Šmoteks.

Minētās akciju sabiedrības Gulbenes nodaļas vadītājs Rolands Luiks “Dzirkstelei” atbild, ka uzdos saviem darbiniekiem pārliecināties par situāciju un atkritumus izvest. Prakse esot tāda, ka atkritumi tiek savākti un aizvesti uz Litenes poligonu tad, kad konteineri ir pilni.

R.Luiks secina, ka Jāņos iedzīvotāji Šķieneros ir bijuši aktīvāki atkritumu ražotāji nekā citkārt. Viņš arī norāda, ka konteineri autobusu pieturvietās ir paredzēti pasažieru vajadzībām, nevis tuvējo māju iedzīvotāju lietošanai. Iedzīvotājiem ir pašiem savi konteineri un savas līgumsaistības ar atkritumu apsaimniekotāju, bet par atkritumu savākšanu autobusu pieturvietās maksā valsts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas