Kāpēc neņem dzīvokļu rindā? 4

Vakar Gulbenes novada domes sēdē ar balsu vairākumu tika nolemts uzņemt pašvaldības dzīvokļu rindā deviņus cilvēkus, bet diviem atteikt, kā arī vienu izslēgt no rindas. Tika nolemts septiņiem izīrēt dzīvokli, četriem pagarināt īres līgumu, bet trim atteikt sakarā ar komunālo maksājumu parādu.

"Ir jāsāk arī pašiem domāt," uzsvēra deputāts, sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Valtis Krauklis.  

Deputāte Ilze Mezīte vaicāja, kāpēc atteikts uzņemt dzīves apstākļu uzlabošanas rindā kādu trīs bērnu māti. "Vai tikai tāpēc, ka viņai nav maznodrošinātās statusa?" viņa vaicāja. V.Krauklis paskaidroja: "Ne tikai tādēļ. Viņai jau ir dzīvojamā platībā."

 

Deputāts arī uzsvēra, ka pašvaldības dzīvokļi pienākas noteiktām iedzīvotāju kategorijām gadījumos, kas ir uzskaitīti likumā. "Ja cilvēkam mainās apstākļi, viņam ir tiesības vērsties pašvaldībā ar jaunu iesniegumu un mēs to izskatīsim," teica V.Krauklis.

 

"Tas ir stāsts par attieksmi pret cilvēku. Mums nav vairs cilvēku tik daudz, lai mēs varētu šādi rīkoties," komentēja I.Mezīte.

 

Savukārt V.Krauklis norādīja, ka katram iesnieguma iesniedzējam pēc novada domes lēmuma saņemšanas ir tiesības 30 dienu laikā pārsūdzēt šo administratīvo aktu. Tomēr līdz šim viņa praksē tādu gadījumu dzīvokļu rindas sakarā vēl neesot bijis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jā...krauklis gan ir īstais novērtētājs, kam un ko piešķirt... tiešām, izbijušā komjaunieša domāšana. Laikam, tāpat kā mūsu mīļotais prezidents, nav īsti drošs, vai tiešām mums ir nabadzīgi cilvēki.

pirms 8 gadiem, 2012.11.05 17:14

dolce vita

"Ir jāsāk arī pašiem domāt," uzsvēra deputāts, sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Valtis Krauklis.
-------
padomju okupācijas laika komjaunietim krauklim gan nekad nav bijis jādomā, par visu parūpējas ziepes un "taukpartija" - gan darbiņu atrada, gan dzīvoklīti, gan iespēju piepelnīties

pirms 8 gadiem, 2012.10.31 17:20

Nav svarīgi

Jo tālāk, jo neloģiskāk! Vispirms jāiet dzīvot uz ielas, tad varbūt uzņems rindā. VARBŪT... Gluži kā nostaļģiskajos padomju laikos - atnāc ar čemodānu uz izpildkomiteju un neej no turienes prom (nav taču kur dzīvot!), uz dzīvoklis rokā viens divi! Vai tādēļ; cilvēkiem jāmācās augstskolā, lai iemācītos pieņemt tādus lēmumus, ir kā lēmējam putra būtu galvā? Ja tikai šī tēma vien. Viegla dzīve domniekiem - jo vairāk brauc problēmām pa virsu, jo vairāk izskatīsies, ka strādā pie to risināšanas, tikai, redziet, tauta, cik tas ir grūts darbs, bet mēs pūlamies vaiga sviedros! Pseididarītāji... Skumjākais, ka tie ir vai nu labākā , vai veiklākā sabiedrības daļa.

pirms 7 gadiem, 2013.12.11 17:28

Nav svarīgi

Kamēr uzrakstīju otru komentāru, pirmais ir "izgaisis"!!! Tātad, šos komentārus recenzē, neskatoties uz vārda brīvību! Tad tik tāl gan esan nonākusi....

pirms 7 gadiem, 2013.12.11 17:30

Vietējās ziņas