Kāpēc nenotiek nodarbības?

"Dzirksteles" redakcija saņēma kādas mammas vēstuli, kurā viņa raksta, ka piecus gadus vecā meita apmeklēja Gulbenes mākslas skolas maksas nodarbības. Bērnam ļoti paticis darboties, un nodarbības viņš gaidījis ar prieku. Bet tagad diemžēl konkrētā grupa ir slēgta. Bērns tagad esot bēdīgs un jautājot, kad varēšot iet uz mākslas skolu, savukārt mamma nezina, ko viņam atbildēt. Mamma vēlas noskaidrot, vai tiešām šo maksas grupu nevarēja saglabāt.

"Dzirkstele" sazinājās ar mākslas skolas direktori Silviju Šķipsnu. Viņa skaidro, ka ir budžeta samazinājums par 15 procentiem, tāpēc arī nācies šo grupu slēgt.

"Ir samazinātas dažas stundas arī jauniešu grupā un sagatavošanas grupā, diemžēl nulles grupa tika slēgta, jo tie bija bērnudārza bērni, kuri šeit nāca un darbojās. Mēs nevarējām saglabāt šo grupiņu. Ja mēs neslēgtu šo grupu, tad mums būtu jāslēdz kaut kas cits. Nav jau nav teikts, ka nevajadzēs vēl slēgt arī jauniešu grupu. Protams, vecāki ir sarūgtināti, bet vai tad būs labāk, ja man būs jāatlaiž darbinieki?" teic S.Šķipsna.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas