Kāpēc nofrēzēts jaunais asfalts uz Gulbenes - Balvu šosejas? 8

Autovadītāji pamanījuši, ka ceļa Gulbene-Balvi remontējamajā posmā pirms aptuveni divām nedēļām tika norauts jaunais asfalts pirms bijušā dzelzceļa. Viņi interesējas, vai tas nebija kvalitatīvs un vai šī ceļa remonts tiks pabeigts laikā.
Valsts akciju sabiedrības “Latvijas valsts ceļi” Komunikācijas daļas vadītāja Anna Kononova “Dzirkstelei” skaidro, ka autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) posma no Gulbenes līdz Kazupei pie Kauguru ezera būvprojekts “Dzirksteles” pieminētajā vietā pirms bijušā dzelzceļa līdzekļu taupīšanas nolūkā paredzēja nepilno segas konstrukciju, tas ir, esošās asfalta segas nofrēzēšanu, šķembu pamata kārtas un divu asfalta kārtu ieklāšanu. Taču jau pēc pirmās asfalta kārtas izbūves segumā sāka veidoties rises, segai trūka nestspējas, tāpēc arī šī asfalta kārta tika nofrēzēta. “5.augustā vēlreiz tiks pārbaudīta pamatu nestspēja, un tiks izlemts par turpmāko rīcību, vai šajā vietā nav jābūvē pilna ceļa segas konstrukcija,” stāsta A.Kononova.
Viņa arī norāda, ka saskaņā ar līgumu šī autoceļa posma būvdarbi ir jābeidz 10.oktobrī, taču, visticamāk, šis termiņš tiks pagarināts.
“Pašlaik būvdarbu posmā pilnās segas konstrukciju izbūves vietās tiek veidota gultne, apmainīta nederīga vājas nestspējas grunts pret prasībām atbilstošu, izbūvēta salizturīgā un šķembu kārta. Tiek remontēta Mellupes caurteka, un tiek izbūvēta jauna monolīta dzelzsbetona caurteka vecā Pogupes tilta vietā, turpinās drenāžas trases izbūve. Ceļa labajā pusē no trases sākuma līdz “Ceļmalām” notiek gājēju-velosipēdistu ceļa izbūve. Asfalta apakškārta ir ieklāta aptuveni 40 procentos no visa  posma,” stāsta A.Kononova.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Normunds

celu buvniekiem ar vienu kartu asfalta nepitiek, OTKATS par isu!

pirms gada, 2019.08.02 17:16

bibi

Un komentāri atkal tiek dzēsti! Laikam valsts noslēpums!

pirms gada, 2019.08.02 18:03

Neizskaidrojami

Ir aktīvā būvdarbu sezona, bet kopš jūnija vidus nav noasfaltēts neviens jauns posms, tikai ekskavatori rakņājs pa grāvjiem.Vai tiešām atkal šo visu bardaku atstās uz ziemu. LAU Gulbenes nod. tiešām nav komentāru, kas teorētiski ir arī Pasūtītājs?

pirms gada, 2019.08.03 00:44

...

Baigi gribetos lai šī kompānija nosedz auto bojājumus, neleij asfaltu, reti kad nogreidere ari.

pirms gada, 2019.08.03 12:06

dai

laikam maksa pec stundas tarifa tapec paies gadi kamer bus mums asfalts

pirms gada, 2019.08.04 20:14

Nks.

Aizraujas ar visa rakšanu. Rok to, kas jau vairākus gadus ir labi nosēdies, izceļ ārā un ber smilti! Stulbums galīgākais!

pirms gada, 2019.08.03 23:46

Nu, ko var visu laiku gaudot?

Tik daudz dīvānu ekspertu komentāru sadaļā, ka slikti metas arī no pielietotās gramatikas, ne tikai no apgalvojumiem.

pirms gada, 2019.08.14 15:24

Vietējās ziņas