Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kapusvētki Gulbenes novadā notiks ierastajā laikā

Tāpat kā citos gados arī šogad kapusvētki notiks nemainīgi un tradicionāli ierastajā laikā.
Rankas kapos kapusvētki, kā ierasts, notiks jūnija pēdējā sestdienā. “Viss notiks, ievērojot valstī noteikto distancēšanos. Mācītājs būs,” saka Rankas kapu pārzine Vizma Suta.
Gulbenes novada pašvaldība informē, ka Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos kapusvētki notiks 26.jūlijā. Druvienas kapos kapusvētki – augusta trešajā sestdienā. “Tas nemainās, ir kā akmenī iecirsts,” norāda Druvienas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Graumanis. Arī Galgauskas kapos kapusvētki būs augusta trešajā sestdienā. Mierakalna kapos tie paredzēti augusta pirmajā svētdienā. Lejasciema kapos – jūlija otrajā svētdienā. Litenes kapos – augusta trešajā svētdienā. Ušuru kapos kapusvētki notiks augusta pirmajā sestdienā. Stāmerienas kapos, kā norāda pagasta pārvaldē, nemainīgi tā ir jūlija pirmā sestdiena. Pededzes kapos – 15.augustā. Kancēna kapos – augusta pirmajā svētdienā. Luterāņu mācītājs Ilgvars Matīss saka, ka arī attiecībā uz Sila kapiem un Velēnas kapiem nekas nav mainījies. Sila kapos kapusvētki paredzēti augusta otrajā svētdienā, Velēnas kapos – jūlija pēdējā sestdienā. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas