Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kapusvētki Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos būs 26.jūlijā, svētbrīži notiks baznīcās 3

Kapusvētki Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos šogad norisināsies 26.jūlijā.

"Šajā atceres laikā iedzīvotāji tiek aicināti sakopt piederīgo atdusas vietas un godināt viņu piemiņu sev piemērotā laikā. Informējam, ka 22.jūlijā Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos tiks piegādāta smilts kapavietu sakopšanai. Svētbrīži par mūžībā aizgājušajiem tuviniekiem tiks aizvadīti baznīcās," pašvaldības mājaslapā informē Gulbenes labiekārtošanas iestādes kapsētas pārzine Aiga Gibnere. Sestdien, 25.jūlijā, pulksten 10.00 Gulbenes Vissvētākā Sakramenta Romas katoļu baznīcā notiks svētā mise par mirušajiem, kas apbedīti Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos.

Svētdien, 26.jūlijā, pulksten 10.00 Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks dievkalpojums ar aizlūgumu par mirušajiem, kas apbedīti Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos. Aizlūgumus par saviem mūžībā aizgājušajiem tuviniekiem var pieteikt Dairai Karolei (tālrunis 26585165).

Kapavietu, krustu, kapakmeņu iesvētīšanu var pieteikt Gulbenes Vissvētākā Sakramenta draudzes priesterim Pāvilam S. Kamolam (tālrunis 27464820); Gulbenes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Ilgvaram Matīsam (tālrunis 20383881).

"Atgādinām, ka Covid-19 pandēmija pasaulē nav apturēta! Apmeklējot kapsētas un baznīcas, aicinām ievērot 2 metru distanci un epidemioloģiskās drošības prasības. Aicinām šajā laikā lūgties arī attālināti!" aicina A.Gibnere.

Svecīšu vakars Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos norisināsies 12.septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

?

Paldies par savlaicīgu informāciju par kapusvētku un svecīšu svētku datumiem. Gribētu zināt arī to precīzu sākumu.

pirms mēneša, 2020.07.03 21:18

?

Kapu svētkiem jau laikam nav precīza laika, jo svētbrīži jau notiks baznīcās...

pirms mēneša, 2020.07.04 09:37

Ance

Kāpēc no pavasara līdz rudenim nav neviena pilsētas autobusa,kā tikt līdz jaunajiem kapiem.? Tas ir pat dzīvībai bīstami,jo bija gadījums,kā cilvēks pensijas vecumā gājis no pilsētas uz kapiem un atpakaļ ejot to gaisa gabalu,palika slikti. Mēs braucām garām un redzējām saļimušu cilvēku. Izsaucām ātros,aizveda uz slimnīcu. Tik vien spēja pateikt,kā nāk no kapiem.

pirms mēneša, 2020.07.04 17:05

Vietējās ziņas