Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karjeras nedēļā piedalās vairāk nekā 2600 skolēni

Gulbenes novadā no 7. līdz 11.oktobrim pirmo reizi norisinājās Karjeras nedēļa. Tās ietvaros apmēram 80 organizētajās aktivitātēs piedalījās vairāk nekā 2600 skolēni no 19 novada vispārizglītojošajām skolām, vienas kaimiņnovada skolas, divām profesionālajām vidusskolām, vienas internātpamatskolas un vienas pirmsskolas izglītības iestādes. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.
Karjeras nedēļā visiem interesentiem bija iespēja piedalīties dažādos semināros, diskusijās, vebinārā (videoseminārā), radošajās darbnīcās, apmeklēt novada iestādes un uzņēmumus, saņemt karjeras konsultācijas, orientēties uzņēmumos un sacensties simulācijas spēlē.
G.Krevica stāsta, ka nedēļas sākumā 14 skolās norisinājās karjeras stunda, kurā piedalījās vairāk nekā 1680 skolēni. Savukārt Gulbenes novada iestādes un uzņēmumus apmeklēja 140 skolēni. No 40 iespējamajām iestādēm un uzņēmumiem tika apmeklēti 24. No tiem visapmeklētākie bija Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Zemessardzes 25.kājinieku bataljons un SIA „MEGA REM”.

Uzņēmējdarbības simulācijas spēlē – sacensībās „Tas ir mans Bizness!” piedalījās 17 skolēni no Gulbenes vidusskolas, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Lizuma vidusskolas, Gulbenes 2.vidusskolas, Lejasciema vidusskolas un Rankas profesionālās arodvidusskolas. Sacenībās uzvarēja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas komanda, kura balvā saņēma pieredzes/mācību/atpūtas braucienu uz Valmieru. Tur viņiem būs iespēja tikties ar Valmieras biznesa inkubatora speciālistiem un uzņēmējiem, kā arī baudīt pilsētas kultūras aktivitātes.

Aktivitātē „Orientēšanās uzņēmumos” piedalījās 290 5.-7.klašu skolēni. No tiem 125 skolēni piedalījās pilsētā organizētajās orientēšanās sacensībās.

1.-4.klašu skolēniem bija iespēja iepazīt pieaugušo profesijas aktivitātē „Saldējums ar lielajiem”. Te iesaistījās 230 bērni no Rankas, Galgauskas, Daukstes, Litenes, Stāmerienas, Tirzas un Druvienas pamatskolas.

Iespēju saņemt karjeras konsultāciju izmantoja 93 skolēni no sešām skolām.

Savukārt aktivitātē „Karjeras stunda bibliotēkā” iesaistījās 15 bibliotēkas, kopumā tās apmeklēja 419 skolēni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas