Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas notiek bijušajā lidlaukā? 5

“Kāpēc Gulbenē bijušajā aerodromā tiek veidoti uzbērumi? Vai tas ir kāds projekts? Vai tā ir izgāztuve? Nevar saprast!” piezvanot “Dzirkstelei”, vaicāja kāda gulbeniete.

Viņa ir uztraukusies, vai gadījumā uzbērumi netiek veidoti uz labu laimi. “Par ūdens noteci tiek domāts? Man ir žēl koku! Tur aug tādi lieli bērzi! Jau pirms vairākiem gadiem lidlaukā sāka veidot uzbērumus, bet slapjums nekur nav pazudis. Ūdens krājas. Koki ir tā apbērti, ka stāv ūdenī gan vasarā, gan ziemā,” sacīja zvanītāja.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš “Dzirkstelei” stāsta, ka zeme un vecais stadiona asfaltsegums, ko būvnieki noņem objekta rekonstrukcijas laikā, tiek vests uz bijušo lidlauku ar vienu noteiktu nolūku – likvidēt dūksnāju šajā teritorijā.

“Zemi liekam un stumjam zemās vietās uz purvainās augsnes. Nav mērķa piegružot apkārtni. Mērķis ir veikt labu darbu. Otrdien visas tās kaudzes tika nolīdzinātas. Attiecībā uz bērziem darbu veicējam ir dots norādījums tiem nepietuvoties. Ja tas tomēr būs noticis, viņam nāksies piestumto zemi pagrābt nost. Jādara viss, lai tie bērzi vairs neslīktu ūdenī. Arī dīķim, kas gadu gadiem atrodas bijušajā lidlaukā, tur arī ir jāpaliek,” saka G.Āboliņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

!

NU, "zeme un vecais stadiona asfaltsegums, ko būvnieki noņem objekta rekonstrukcijas laikā, tiek vests uz bijušo lidlauku ar vienu noteiktu nolūku – likvidēt dūksnāju šajā teritorijā" - ir pilnīgs 'bzģec'!

Pēc tam tur plānots būvēt privātmājas kuru īpašnieki iestādot augļukokus no zemes dzīlēm pumpēs ārā apraktos toksīnus.

pirms 4 gadiem, 2016.05.26 15:04

G

Gint kad pazudis tie drausmigie betoni laternu cik ilgi śie drausmoni bojas skatu cik??????

pirms 4 gadiem, 2016.05.26 20:26

hilda

LIdlauka bērzi atstāti kā bļodā, lai mērcējas, varēja taču ielikt kaut kādu drenāžu ...

pirms 4 gadiem, 2016.05.27 09:54

aaarpraaats

Lai ūdens notecētu, jārok novadgrāvji, nevis ar toksiskiem mēsliem jāaizber zemās vietas. Tādu vardarbību pret vidi kā gulbenē reti gadās redzēt. Padomju domāšanu no vietējo funkcionāru tukšajiem pauriem nav iespējams izravēt. Vēl jo vairāk, ja par būvgružu utilizāciju uzņēmumam, kas tos novāc, būtu jāmaksā. Tagad labi - būvgruži nav jāizved, nauda taupās, un pirms vēlēšanām varēs muļķiem pastāstīt, kādu labu darbu izdarījuši - toksiskos atkritumus sarakuši zemienēs. Šie kadri par naudu gatavi iznīcināt visu - zemi, valsti, cilvēkus. Vienas dienas bezsaimnieki.

pirms 4 gadiem, 2016.05.28 08:18

oskars

Varbūt izmojot lokatoru kalnus un stadiona vesto zemi varēja uztaisīt normālu slēpošanas kalnu? Nevajadzētu braukt slēpot uz blakus novadiem.

pirms 4 gadiem, 2016.05.28 10:00

Vietējās ziņas