Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katoļiem sācies lielais gavēnis 2

Ar Pelnu trešdienu, 10.februāri, katoļiem ir sācies lielais gavēnis ceļā uz Lieldienām, kuras šogad atnāks 27.martā. Pelni kristiešiem simbolizē grēku, kā arī cilvēka vājību un nepilnību.

“Lielais gavēnis ir svētais laiks, kurā mēs varam dziļāk sastapties ar Dieva mīlestību. Vienlaikus tas ir laiks, lai saprastu Jēzus ciešanas. Lielais gavēnis veltāms ne tikai lūgšanai, bet arī žēlsirdības darbiem un  grēku nožēlai,” “Dzirkstelei” skaidro Gulbenes katoļu draudzes priesteris Andžejs Stoklosa.

Ar 26. februārī draudzē sāksies Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola. Nodarbības turpināsies līdz pat 28.februārim. Piedalīties var visi interesenti, kuri interesējas par kristīgo ticību un garīgo izaugsmi. Paredzams, ka dalībnieku reģistrācija katoļu baznīcā šajās dienās vienmēr sāksies pulksten 17.00, nodarbību sākums ir paredzēts pulksten 18.00. Programmā būs konferences, Bībeles studijas, dievkalpojumi, lūgšanu vakari, nodarbības mazākās grupās, sadraudzība ar citiem kristiešiem, sarunas ar priesteri. Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas darbības uzsākšanai Latvijā svētību ir devis Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

laimes zeme

Saņemot apdullinošos un šokējošos apkures rēķinus, gavēs ne tikai katoļi,bet gavēt būs spiesti arī visi citi gulbenieši.

pirms 4 gadiem, 2016.02.12 17:08

Vietējās ziņas