Kaujas pie spēļu zāles un lieto alkoholu bērnu rotaļlaukumā 6

Kāda Nākotnes ielas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja “Dzirkstelei” stāsta, ka apkārtnē pie daudzdzīvokļu nama 2/7 nedegot divas laternas, līdz ar to tumsas aizsegā notiekot kautiņi.

“Agrāk biju ievērojusi, ka pašvaldības policija brauc, skatās kārtību un dežurē. Pēdējā laikā pašvaldības policiju Nākotnes ielā neesmu redzējusi,” saka iedzīvotāja.
Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards “Dzirkstelei” skaidro, ka mazāk pašvaldības policistus varēja redzēt, jo viņi bija aizņemti nesen notikušajos Dziesmu un deju svētkos, kā arī darbiniekiem ir  atvaļinājumi, bet noteikti policisti aizdosies uz Nākotnes ielu.

“Par to, ka ir bijis kautiņš, mums gan nav informācijas, bet mēs apskatīsim biežāk, kas notiek tumsā,” sola pašvaldības policijas priekšnieks.
Viņš stāsta, ka nedēļas nogale pašvaldības policijai bija nepatīkama. Proti, pie spēļu zāles izvērtās kautiņš. Kautiņš bijis skaļš, jo meitenes skaļi aizstāvēja savējos puišus, kuri kāvās. Pašvaldības policija apsekoja arī ģimenes, kuras ir Sociālā dienesta uzraudzībā. Tur konstatēti dažādi pārkāpumi.
“Mēs automātiski nododam informāciju attiecīgajiem dienestiem – Sociālajam dienestam, bāriņtiesai. Savukārt Gulbīšu parkā bērnu rotaļlaukumā šūpuļtīklā šūpojās jaunieši, kuri bija reibumā.  Personības ir noskaidrotas. Viņiem būs uzaicinājums ierasties uz administratīvā protokola sastādīšanu. Izsauca mūs acīgs un ausīgs iedzīvotājs. Tas notika pusē divos naktī. Dienas laikā neviens tur neko neuzdrošinās darīt, jo mēs tur bieži braucam garām,” saka M.Didrihsons-Linards un piebilst, ka joprojām ik palaikam tie, kas lietojuši alkoholu, tiek nogādāti Balvu atskurbtuvē. Ir arī gadījumi, kad reibumā cilvēks netiek līdz sava dzīvokļa durvīm, nokrīt zemē turpat kāpņu telpā vai arī aizmieg pie durvīm.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Haha

Jop...kāds attaisnojums- mums ir atvaļinājums.

pirms 3 gadiem, 2018.07.24 13:31

Experts

"Kādai Nākotnes ielas iedzīvotājai" jāraksta sava sleja, jo pēdējā laikā katrā avīzē parādās "viņas" stāsti!!!!!

pirms 3 gadiem, 2018.07.24 19:22

Zina

:D Tieši to pašu nodomāju!

pirms 3 gadiem, 2018.07.25 00:15

AA

Kā dā tumsā apskatīs? Viņi naktīs nestrādā, tika 5dien, 6dien, 7dien un līdz 5.00.

pirms 3 gadiem, 2018.07.25 12:38

Kápèc????

Pie Ģimnázijas uz soĺiñiem vakaros patstàvìgi siño sìñi un tiešàm paśvaldìbas Policija slikti pieskata Gulbeni galìgi garàm visi dara ko grib!!!!

pirms 3 gadiem, 2018.07.26 07:21

Xoxo

Smieklīgi ir tas ka viņi katru rītu patrulē,viestura iela,un aizkapos,un skolas laikā tvarsta mazos pipmanus bet kur vajag ,nemaz nebrauc.Malacisi.????

pirms 3 gadiem, 2018.07.26 07:38

Vietējās ziņas