Kāzu jubilejās godinās 60 pārus

Gulbenes novada dome un Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļa 8.oktobrī aicina uz svinīgu sarīkojumu tās mūsu novada ģimenes, kas šajā gadā svin Zelta, Smaragda, Dimanta un Dimanta vainaga kāzas.

Tās ir ģimenes, kas laulību reģistrējušas 1966., 1961., 1956., un 1951.gadā. Jubilāru godināšana notiks Gulbenes kultūras centrā.

“Jau otro gadu nozīmīgo kāzu jubileju pasākums notiek rudenī. Tā vēlējās arī paši pāri tādēļ, ka ļoti daudz laulību ir slēgtas vasarā un rudens pusē, jo rudens taču ir tradicionālais kāzu laiks. Agrāk tradīcijas cilvēki ievēroja vairāk. Pāri, kuri dzīvo Gulbenes pilsētā, visi jau ir apzināti un ir saņēmuši ielūgumus. Arī pati personīgi esmu runājusi ar šiem cilvēkiem. Novada pagastu pārstāvjiem jau pagājušajā nedēļā tika atstāti ielūgumi, kas viņiem jānodod nozīmīgo kāzu jubileju pāriem pagastos,” informē Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vita Elsiņa.

Ir zināms, ka svinīgajā pasākumā ielūgumi ir adresēti 60 pāriem. Starp tiem novadā ir viens pāris, kas kopā nodzīvojis 65 gadus, 60 gadus laulībā aizvadījuši seši pāri, 55 gadi ir 19 pāriem, bet Zelta kāzās tiks godināti 34 pāri.

Visiem pāriem šim pasākumam jāpiesakās līdz 1.oktobrim dzimtsarakstu nodaļā, zvanot pa tālruni 64473254 vai 26847149.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas