Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Keramikas nodarbības Gulbenes novada invalīdu biedrībā

Radošā apvienība „Piektā Māja" sadarbībā ar Gulbenes novada invalīdu biedrību līdz 13.augustam katru pirmdienu no pulksten 10.00 līdz 13.00 invalīdu biedrības telpās rīko keramikas nodarbības invalīdu biedrības biedriem, kurās piedāvā dalībniekiem iepazīt darbu ar mālu. Darbnīcu vada keramiķe Ingrīda Magone. Par to informē biedrības „Radošā apvienība „Piektā Māja" valdes priekšsēdētāja Sandra Dikmane.

Viņa pastāstīja, ka nodarbību ciklā paredzētas 5 nodarbības, kurās piedāvās iegūt pirmās iemaņas virpošanā un māla plasta trauku veidošanā, iepazīt trauku rotāšanas un apstrādes paņēmienus. Nodarbību noslēgumā paredzēta kursu dalībnieku darbu izstāde.

 

"Kursi notiek, pateicoties biedrības „Radošā apvienība „Piektā Māja" projekta „Keramikas darbnīcas iekārtošana" saņemtajam atbalstam ELFLA pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" aktivitātē. Par atbalsta līdzekļiem ir iegādāta elektriskā podnieku virpa un keramikas apdedzināšanas krāsns," stāsta S.Dikmane.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas