Kļūst par neatkarīgu deputātu 25

Gulbenes novada domes deputāts Māris Raģelis ir kļuvis neatkarīgs no koalīcijas, kurā, kā zināms, ietilpst visi, izņemot piecus Tautas partijas deputātus. M.Raģelis novada domē ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības.

"Sakarā ar lielo politizēšanos pieņēmu lēmumu, ka mēs nevaram taisīt lielo politiku. Mums ir jāstrādā. Kāpēc mēs esam ievēlēti?! No partijas es netaisos stāties ārā," viņš saka "Dzirkstelei". M.Raģelis atzīst, ka turpmak novada domē pieturēsies pie personiskā viedokļa, kuru neuzskatīs pat nepieciešamu saskaņot ar partijas skatījumu.  

Secināms, ka tādējādi ir apdraudēta koalīcijas turpmākā pastāvēšana novada domē. To pierādīja jau balsojums par novada domes priekšsēdētāja vietnieku, kad četru cilvēki no koalīcijas ignorēja vienošanos un nobalsoja par Tautas partijas pieteikto kandidatūru Daini Šviku, nevis koalīcijas pārstāvi Andi Caunīti.

 

Kā turpmāk koalīcijas deputātiem izdosies panākt viņu piedāvāto priekšlikumu akceptu pašvaldībā, par to būs iespējams pārliecvināties jau kārtējā domes sēdē, kas notiks piektdien. Tās sākums ir paredzēts pulksten 10.00. Kāklausītājs šajā sēdē ir tiesīgs piedalīties ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 25

laiks

īstenībā novada domes deputātiem būtu jābūt kā ''vienai molekulai'''un jāsāk strādāt nevis jātērē spēki politiskās un finansiālās ietekmes stiprināšanai - ziniet, laiks iet...

pirms 11 gadiem, 2009.07.16 11:28

Laura

ne si oranzo nekauniba parsiedz jebkadas robezas, pilseta novesta lidz klinkim, vel uzperk deputatus,
oranzie apstajieties Jus tak visu jau esiet izzagusi, brauciet atpusties uz Krieviju (velams ziemelu raj.)

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 18:04

Vaņka, Igorjokam

Čau, tevi jau izlaida ārā? Nu tik varēsim burziņus JēPē/Mzgd rīkot!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 14:21

Igors

Nav iluziju Stepanovs un vina oranza varza ir recedivisti, tacu vinus driz tiesas.
Kas attiecas uz sim cetram politiskajam prost. ari vini ies uz tiesu par saviem biznesa darijumiem tuvaka gada laika

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 12:45

,,,

Lasu un vispār ,cik cilvēku, tik viedokļu. Bet skaidrs ir viens, Sandra Duļbinska, ir šim amatam nepiemērota politiķe ,ja tā var nosaukt vispār, jo viņu vada citi ,gan no savas partijas gan no TP. Māris Raģelis ir nodevis ZZS, lai neteiktu skarbākus vārdus. Un manā skatījumā abiem būtu jādemisionē, vietā lai nāk citi.

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 10:51

urbis

Ja cilvēks šitā lēkā no viena grāvja otrā, tad viņš ir vienkārši mēsls. Ar tādu nevar pat uz viena poda sēdēt! Bet latvieši jau vienmēr ir bijuši tāda nodevēju tauta. Tādas lietas, kā vīrs un vārds nepastāv. Tik vien ir kā pauti biksēs. Nepaies ne pusgads, kad St. jau atkal sēdēs iesildītā krēslā. Gribētos zināt, par cik sudraba grašiem šoreiz BIEDRI ir pārdevušies. Jā, komunisma rēgs klīst pa Latviju... Uz priekšu, jampampiņi!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 10:41

Andris no TP

Manu uzticēšanos arī viņš ir attaisnojis. lai dzivo Raģelis!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 17:02

sieviete

M.Raģelis ir attaisnojis manu uzticēšanos.Tā tik turēt!

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 12:02

Kaut tie vecie dzēraji un dzērājas nobeigtos.Kā visi viņi apnikuši.Tas ir tik nogurdinoši un garlaicīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 11:45

zinu

Raģelis ir nevis gudrs politiķis, bet nodevējs. Kāpec tad parakstīja koalīcijas līgumu ja jau bija tik pareizs un godīgs?
Bet par to domes strādanu ir taisnība. Vecajiem rajona padomes kadriem acīm redzot tiek shēmoti amati, tāpēc jau nekas neiet uz priekšu. kaēr notiek politiskais tirgus, tikmēr viss atrodas 0 punktā.Sandra ir vājš un ietekmējams vadītājs, tas skaidrs jau pēc mēneša "darba".

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 09:55

zebra

Izskatās, ka grūti iet mūsu jaunajai novada domei. Un par Raģeli - no vienas puses prieks, ka cilvēks vēlas būt patstāvīgs savos spriedumos, tas jau būtu tikai apsveicami, bet no otras puses- ir pamatotas bažas, ka tie "patstāvīgie" spriedumi būs tieši tādi paši kā TP lemtais, un tas vairs nemaz nav apsveicami, tā jau ir nodevība...
Gribētos, lai Sandrai veicas. Protams, Stepanovs ir padarījis ļoti daudz pilsētas labā, to neviens nevar ne neredzēt, ne noliegt, un varētu jau tā turpināt vēl gadus divdesmit......

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 09:33

,,,

Skaidrs ir viens, ka jaunā novada dome vispār nezin, kas ir jādara. Mans ieteikums būtu - pr-jai atkāpties, kamēr vēl nav sastrādājusi brīnumus. Piekrītu, ka novads nav pagasts un patīk mums vai nē, bet zinošākais visā šajā kompānijā tomēr ir un paliek N.Stepanovs. Un galu gālā, kāda mums tautai starpība, kurš vada novadu, tagad varu skaidri tekt - mēs gribam konkrētus darbus, nevis kaut kādu muļļāšanos. Ar "tādu" strādāšanu drīz būsim grāvī un ko tad... M.Raģelis ir nevis nodevējs, bet gudrs politiķis. Vairs nav padomju laiki, kad partija diktēja noteikumus. Katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli un ja tā nav, tad tas ir nodevējs. Visu cieņu M.Raģelim, ir jābūt ļoti lielai pārliecībai, lai nostātos PRET.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 09:08

urbis

Ko jūs te cepaties! Visu nosaka piķis, kurš vairāk maksā, tam pārdodas.Raģelis neatkarīgais deputāts? Kaķim jāsmejas! Viss šai pasaulē ir vienkāršāk, nekā domājat.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 08:54

Vēlētajai

A tas padomdevējs jau ir Blūms un tas noSkieneriem.Sandra neklausies viņos viņiem jau ie tā vecā padomju domāšana.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 08:39

?

Lasu un brīnos - arī komentētāji "taisa politiku". Taisnīgi vai netaisnīgi, bet aizstāv savas simpātijas, kāda karoga krāsas. Nav ko pīkstēt, kā balsoji, tā dabūji. T.s. koalīcija vairs nepastāv. Ja grib vadīt, tad ir jāsaprot, vai to spēj. Tas ir daudz , daudz grūtāk , nekā no malas izsklatās.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 08:38

lāpītāja

Skats no Rīgas. Gudreļi lielie. Protams,ka nav jau koalīcija kaut kāds pašmērķis, bet veidojot novada vadību kaut kādai skaidrībai taču bija jābūt, kurš ir kur un kurš ir par ko. Citādi jau nav iespējams strādāt, ja nevar zināt uz ko varēs paļauties. tad jau vadītājam nāktos katru reizi ar priekšlikumu lekt kā āliņģī nezinot kas būs. Arī tas ir skaidrs,ka TP savus treknos kumosus negribēs atdot, visus šos gadus vadošajai partijai pietuvinātie (kuri paspējuši jau neskaitāmas reizes nomainīt partijas piederību) varēja sev taisīt 3 un 4 slodzes, kā var redzēt no ienākumu deklarācijām. Nemaz nav Rīgā jāņemas, daudz treknāku kumosu var ieraut savā bērnības smilšu kastē Gulbenē, jo pie amata visi padomju nomenklatūras priekšnieku bērniņi u.c.gadiem aizsēdējušies Gulbenē kā savā dzimtsmuižā. Tagad nu gatavi Sandru nograuzt,lai tikai viss paliktu pa vecam. Un par Raģeļa "patstāvību" jāsmejas, ambīcijas jau ir būt patstāvīgam, bet reālā darīšana tāpat kā padomju laikos tiks saskaņota ar "bosiem" no TP. Kauns Māri!!!!!Kaut tuvāk vecumam būtu nācis pie saprašanas,ka ir arī tāds nopelts bet mūžīgs jēdziens kā godaprāts.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 02:23

vēlētāji

Ko tad Sandra var izdarīt, ja aiz muguras stāv KREMLĪ SĒDĒJUŠAIS ar savu padomdevēju no Šķieneriem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 23:40

Inkognito

Nu vismaz vairs nav šaubu par to, kurš bija viens no tiem četriem deputātiem, kurš uzmeta Caunīti priekšsēdētājas vietnieka vēlēšanās!!! Par tiem pārējiem ar tā kā vairs nav šaubu - 99% dodu, ka arī tie nāk no ZZS. Nu vismaz deputātei S. Indričevai ir ļoti labas attiecības ar N. Steponavu. Es vēl brīnos, ka viņa ir ZZS nevis TP. Laikam jau saprata, ka no TP viņai ir mazākas izredzes tikt ievēlētai nekā no ZZS.

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 21:07

LAPA NOVADNIEKAM

Priekšniecei , nevis "jāsavāc"koalīcija, bet jāparāda vadītājas prasme un jāsāk vadīt novada dome. Cik ilgi mēs gaidīsim reālu informāciju. Nav jau nekādi jaunie, kuriem viss jāsāk no 0. Tagad vienkārši jāpierāda savsa zināšanas un vadības prasmes. Vienkārši un skaidri.

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 21:03

Vietējās ziņas