Koalīcija nosauc novada vadītāju kandidatūras 31

12 no kopskaitā 17 Gulbenes novada domes deputātiem ir vienojušies par pašvaldības priekšsēdētāja un vietnieka kandidatūrām. Malā šoreiz ir palikusi vienīgi Tautas partija ar tās pieciem deputātiem. Koalīcija priekšsēdētājas amatam izvirza Sandru Duļbinsku, vietnieka amatam - Andi Caunīti. "Dzirksteli" to apstiprina novada domes deputāte Saulcerīte Indričeva.

"Iespējams, vēl šonedēļ kopā sapulccēsimies visi 12 deputāti un parakstīsim koalīcijas līgumu. Tie ir pārstāvji no Zaļo un Zemnieku savienības, "Jaunā laika" un Pilsoniskās savienības, "Latvijas Pirmās partijas/Latvijas Ceļa" un "Sabiedrības citai politikai"," saka S.Indričeva.

 

Viņa klāsta, ka vakar saņēmusi ielūgumu uz pirmo Gulbenes novada domes sēdi, kas notiks 1.jūlijā pulksten 10.00 Gulbenē, Ābeļu ielā 2. Sēdē notiks aizklāts balsojums par novada domes priekšsēdētāju un vietnieku. "Pirmais uzticības balsojums būs par priekšsēdētāju un vietnieku," saka S.Indričeva.

 

Viņa pauda, ka koalīcijā, izlemjot jautājumus, nebūs stingras diktatūras, ka jābalso ir tikai tā un ne citādi. "Mums būs par konkrētiem jautājumiem konkrēts balsojums," klāsta S.Indričeva.

 

Sandra Duļbinska "Dzirkstelei" uzsver, ka pagaidām sarunas bijušas galvenokārt par veidojamās domes struktūru, nodaļām. Pirmais jaunās domes uzdevums būšot izstrādāt pašvaldības nolikumu.

 

"Runājam par to, ka dzīvosim ar pēc iespējas minimālākiem līdzekļiem. Domē būs viens priekšsēdētājs un viens vietnieks. Jādomā par to, lai novada pārvalde būtu optimāla un vienlaikus varētu veikt visas tai paredzētās funkcijas bez liekiem amatiem," saka S.Duļbinska.

 

Viņa lika saprast, ka nebūtu labi veidot personu sarakstu, kuriem obligāti jāpiemeklē amati. Ir jābūt otrādi. Nepieciešamajiem amatiem ir jāatrod vispiemērotākie cilvēki.

Pievieno komentāru

Komentāri 31

aiva

man metās nelabii,dzirdot par Stepanovu,latviskās interfrontes vadītāju

pirms 11 gadiem, 2009.06.20 15:24

vēlētājs

esmu apmierināta ar jauno kolīciju.....Vēlu Jums veiksmi, grūts darbs priekšā, kur TP Jūs grauzīzs no visām malām...izturību un vēlreiz izturību!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.19 10:48

es

visi redzam, ka valsts ir izlaupīta, cerēsim, ka jaunā koalīcija domās par novadu.

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 20:18

to Nezinu

Kādu labumu tad tas Raģels sev ir izfunktierējis?? Vai viņam pārkruta māja kāda ezera krastā uzcelta vai ekskluzīvi autiņi garažā nogalabāti, vai armani uzvalciņi katrai dienai iekrāti, vai arī "izfunktierētie labumi" mājās zem matrača paslēpti??:) Paskaidrojiet man nejēgam!:)

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 20:00

E.Masteiko

Es ari uzskatu ka Sepanovs ir jatiesa par Gulbenes izzsagsanu un nolaisanu lidz klinkim,

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 15:39

to Atbildes

Tikai nesāc raudāt...
nesaprotu,kāpēc kādam būtu jāmaina ip adreses?
Neviens te neko tādu nav rakstījis,lai baidītos...Paskaties labāk ko raksta tie,kas te raud par TP neiekļūšanu....

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 14:14

losara

izskatās ka mūsu sādžai ir osta un divi naftas vadi iet cauri un budžets ir miljardos,jo kā citādi izskaidrot šo dīvaino ņemšanos.
tikai neviens nerunā un man liekas nedomā kā šeit tikt vaļā no tās nolemtības un sākt ko darīt lai nodoklīši nāktu un cilvēkiem būtu ko darīt
pat vietējā `tv galvenā sadaļa ir policijas ziņas par nozagto kompota burku vai tīņu rubaku
nav svarīga nokrāsa,bet laba darba rezultāti gan un vai ķīviņos var būt labs un ražīgs darbs?

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 13:59

Atbildes

Traktoristam: Taisnība nepatīk - uzjautrināsimies rudenī!
Nātrei: Noteikti ej uz proķeni - nekul tukšus salmus!
Igaunim: Morālo teroru - skan skarbi, ceri vien!

Visiem : Veči, mainiet IP!

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 12:27

Igaunis

Ceru, ka Nikolaju Stepanovu beidzot nodos taisnigai tiesai par zagsanu un moralo teroru pedejo 17 gadu laika.

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 12:03

Nātre

Redzi, usni, ja Liepiņš varbūt arī kaut ko ir sarunājis, tad patlaban pie varas esošie ir pat SADARĪJUŠI lietas, par kurām jāiet cietumā.

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 11:24

To Usnis

Galīgi negribu piekrist tam,ka TP ir tie profesionālākie?Pasaki,man muļķim, kurš tad no tiem 5iem ievēlētajiem ir tas lielai profesionālis?Ja nemaldos,tad tieši TP bija pie varas visus šos gadus,līdz ar to arī esam tur,kur esam....

Ja runā par vēlētāju gribu un TP neiekļaušanu koalīcijā,tad jāsaka,ka šis paradums jau aizgūts ne no viena cita,kā TP (Saeimā,dažādās pašvaldībās u.t.t.), tā ka nevajag te TP par cietējiem taisīt....
Pieņemu,ka,ja būtu strādājuši labi,un nebīdijuši dažādas "rebes",tad tie vēlēšanu rezultāti būtu tādi,kā bija citus gadus,kad viņi ieguva vismaz 50% vēlētāju atbalstu....

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 11:23

Usnis.

~ Dzērāji mums,protams, neder. Bet, vai mums mums der tikai tāpēc,ka nav dzērājs. Nē - mums neder! Tāpat mums neder smuki no vaiga, teorētiski spriedelētāji un mums pa prātam runātāji.
~ Mēs, novada sabiedrība, no jaunajiem deputātiem esam saņēmuši 2 signālus. Tagad pie mums (tāpat kā galvaspilsētā) tiks taisīta lielā politika. Viens,ka tiks parakstīts koalīcijas līgums,atstājot opozīcijā TP saraksta deputātus. Šāda "papīra"vajadzība liecina par deputātu nedrošibu un gudrības trūkumu. Otrs - ir ignorēta nepilnu 30 % vēlētāju griba. Otrās vietas ieguvēju visprofesionālākā komanda un ar vislielāko vēētāju atbalstu tās līderim tiek atstāta opozīcijā. To parasti sauc par tuvredzību.
~ Atvainojos,bet izteikšu vienu tautiski skarbu piezīmi jaunajam deputātam I. Liepiņam: "Acis un ausis vaļā, bet muti vairāk ciet!" Mācieties! Līdz šim brīdim esiet sarunājis gana daudz muļķibu, pat tādu, ka no deputāta krēsla var iznākt doties uz tiesas zāli. Ne jau vienmēr visi apvainojumus pacietīs.
~ Pārsvarā mēs neviens neesam sev ienaidnieks. Lai arī vadošais tandēms mūs neiepriecina, vēlēsim viņiem un visiem ievēlētajiem deputātiem sekmīgu darbu mūsu labā.

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 09:56

ija

piekrītu Nu ko
.....bija jau mums kādreiz tečeriene...
nu nepatīk pašslavināšanās un lielība.... , tāpēc ceru , ka Stepanova kunga komanda( kaut vai tai ir oranža krāsa , kas pašlaik nav modē, un kuras toni krietni ir sabojājusi augšu alkatība) nekur nepazudīs.
Iepriekš, starp citu, balsoju par JL( lai pilsētas domē ienāk jaunas sejas) , bet galīgi neredzeju pamatu, kāpēc lai to darītu šogad. Tāds maigais variants nu neder, šajā laikā, tik liela novada vadībā.

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 09:53

to nezinu

Un,kas tad tavuprāt ir tie darītāji?
TP biedri vai viņu maizestēvs?

Paskaties dažu labu rajona pagastu finansu rādītājus,un paskaties no kurām partijām tad bija tie dižie pagastu saimnieki un lielie darītāji...

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 09:39

Traktorists

Uzjautrinājos,lasot šo dažu nozombēto TP atbalstītāju vaimanas...Smieklīgi no malas skatīties,ka šie tagad cepjas...

Gan jau ka paši TP biedri te komentē,jo normāls cilvēks jau nenolaidīsies līdz tādam līmenim,lai komentāros rakstītu tādus stulbumus gan par Caunīti,gan citiem kandidātiem...

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 09:37

nezinu

Nu švaki tajā koalīcijā tie darītāji...Kas tad "vilks" novadu - Indričeva, kas gadu gadiem ir peldējusi pa straumei, Raģelis, kas funktierē tikai par savu labumu? JL mežinieki? LPP un SCP jaunuļi, kuriem nav nojēgas par administratīvo darbu? Nezinu. Ja koalīcija nesavāks labus un profesionālus izpildinstitūciju vadītājus, kuri redz risinājumus milzīgajām problēmām, kas mūs visus vēl tikai sagaida, tad būs vāks jau dažu mēnešu laikā!

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 08:57

to LDZ

Nesatraucies, zaļie ar jālīšiem tev dzelzceļu atjaunos. Rīt uz pusdienas laiku un līdz Abrenei. Tev tak uz turieni gribās...

pirms 11 gadiem, 2009.06.18 08:11

Vietējās ziņas