Kolektīvi dod startu dalībniekiem

Gulbenes kultūras centra kolektīvi aicina dalībniekus uz pirmo tikšanos jaunajā darba sezonā. Darbu turpinās visi līdzšinējie kolektīvi. No jauna klāt nākušas tikai "Break Dance" nodarbības, kur tiek gaidīti dalībnieki no 6 līdz 25 gadu vecumam.

"Pieci kolektīvi darbu sāks jau septembrī. Tie ir: jauniešu deju kopa "Zelta Rūsiņš", Gulbenes Tautas teātris; jaunus dalībniekus gaidīs šūšanas pulciņš "Mazās adatiņas; bērnu deju kopa "Sauleszaķis" (3. - 4.klases) un "Sauleszaķis" (6. - 9.klases), kurā arī gaida jaunus dalībniekus," stāsta Gulbenes kultūras centra direktora vietniece mākslinieciskajos jautājumos Ineta Meldere.  

Oktobrī bērnu vokālā studija uz pirmo tikšanos gaida pirmsskolas vecuma bērnus. Cerot, ka pievienosies arī jauni dalībnieki, darbu sāks deju kopa "Ratiņš". Jaunus dalībniekus cer sagaidīt arī senioru koris "Atbalss" un Jauniešu teātra studija. Oktobrī pirmais mēģinājums notiks arī bērnu deju kopai "Draiskuļi" (4.klase), kā arī sezonu atklās pūtēju orķestris. Arī šis kolektīvs cer uz papildinājumu. Pirmo tikšanos gaida 97. gaidu vienība, senioru deju kopa "Reveranss", vidējās paaudzes deju kopa "Apinītis" un senioru deju kopa "Vērdiņš". Oktobrī balsis ieskandinās sieviešu vokālais ansamblis "Sonoros" un jauktais koris "Harmonija". Šajā kolektīvā tāpat kā Tautas lietišķās mākslas studijā "Sagša" gaida jaunus dalībniekus.

 

"Cenšamies saglabāt visus kolektīvus, kuru vadītāji ir sava darba fanātiķi, tāpēc ir gatavi strādāt arī par mazliet mazāku atalgojumu. Šajā sezonā ir arī nelielas izmaiņas vadītāju sastāvā, piemēram, "Ratiņu" vadīs Iva Venta, deju kopas "Apinītis" un "Vērdiņš" Ivars Veismanis, bet vīru vokālo ansambli "Namejs", kurš jau pulcējas mēģinājumos - Daira Karole. Šo kolektīvu līdzšinējie vadītāji ir pensionāri, tomēr viņi sola neliegt savu padomu un konsultācijas," stāsta I.Meldere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas