Komisija vērtē konkursa „Gada labākā būve Latvijā 2017” objektus Stāmerienas pagastā 1

Konkursa „Gada labākā būve Latvijā 2017” vērtēšanas komisija vairāk nekā 10 cilvēku sastāvā 28.februārī apmeklēja pārbūvēto Stāmerienas pils balkonu un skatu platformu ar nojumi Stāmerienā, informē Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

"Šoreiz vērtētājiem saistībā ar šiem objektiem bija arī iespēja tikties ar būvnieka un pasūtītāja pārstāvi un uzdot viņiem jautājumus. Jau iepriekš vēstījām, ka šie abi objekti bija starp tām 78 būvēm, ka tika izvirzītas konkursa 2.kārtai. Vēl nav zināms, vai Gulbenes novada pašvaldības pieteiktie objekti tiks izvirzīti skates trešajai kārtai, kas ir publiska. Finālā iekļuvušās būves prezentēs to būvētājs vai pasūtītājs, kuram būs jāpastāsta par būves tapšanas gaitu un jāpamato, kādēļ šī būve pretendē uz nosaukumu „Gada labākā būve Latvijā 2017”, kā arī jāatbild uz žūrijas un interesentu jautājumiem. Apbalvošana notiks 2018. gada martā," stāsta G.Kalmane.

No 2017.gada 10.oktobra līdz 17.decembrim skatu terasi Stāmerienā apmeklējuši 420 interesenti. Tur svinētas arī jubilejas un notikušas aktivitātes saistībā ar kāzām.Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas