Komisijas maksas – atšķirīgas

Daļa iedzīvotāju apmaksā rēķinus par gāzi un elektrību pastā vai bankās. "Dzirkstele" noskaidroja, cik liela tiek iekasēta komisijas maksa par gāzi un elektrību dažādās iestādēs.

SIA"Alba" "Dzirkstele" noskaidroja, ka komunālo pakalpojumu kasē komisijas maksa par elektrību ir 25 santīmi, savukārt par gāzi tur norēķināties nevar.
Ja par elektrību norēķinās Gulbenes 1. pasta nodaļā, tad ir jārēķinās, ka papildus vēl būs jāmaksā komisijas maksa 35 santīmi, savukārt par gāzi komisijas maksa ir 90 santīmi.


Ja skaidrā naudā iedzīvotājs vēlas "GE Money" bankā nomaksāt par gāzi vai par elektrību, tad šiem pakalpojumiem ir vienāda komisijas maksa - 50 santīmi, savukārt Hipotēku bankā jārēķinās ar 70 santīmu lielu komisijas maksu gan par gāzi, gan elektrību. "Parex bankas" Gulbenes filiālē "Dzirkstele" noskaidroja, ka gan par gāzi, gan elektrību ir jāmaksā 60 santīmu liela komisijas maksa.


"Swedbank" komisijas maksa par elektrību ir 80 santīmi, savukārt par gāzi - viens lats, SEB bankā komisijas maksa par elektrību ir 80 santīmi, bet par gāzi - divi lati, Latvijas Krājbankā tiek iekasēta 40 santīmu liela komisijas maksa par elektrību, bet par gāzi - 1,30 lati.


Protams, summa var būt mazāka, ja esošajā bankā ir atvērts konts vai arī tiek izmantota internetbanka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas