Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Gulbenē un Litenē 1

Gulbenē un Litenē 14.jūnijā norisināsies Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumi, kurus apmeklēs arī Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš, savukārt piemiņas pasākumus Litenē ar savu klātbūtni pagodinās Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pulksten 15:00 iedzīvotāji ir aicināti pulcēties Gulbenes dzelzceļa stacijas laukumā pie pieminekļa represētajiem, kur muzicēs Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris un skanēs uzrunas, būs ziedu un svecīšu nolikšana.

Pulksten 16:30 piemiņas pasākums turpināsies Litenes kapos Latvijas armijas karavīru piemiņas vietā, bet pulksten 17:30 visi aicināti piedalīties „Atmiņu ugunskurā” Latvijas armijas karavīru nometnes vietā Litenē.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš

Un atkal sekos mans melnais humors… Daoisma pamatos ir iņ un jaņ. Tāpēc katrai medus mucai, prezīcāk, kā kuru reiz pagadās, es pievienoju karoti vircas.

Šoreiz jūs sagaida melnais joks par ceļošanu…

” Vai vēlaties ceļot kopā ar Skolnieciņu? Tūrisma aģentūra “Josifs Džugašvilī” aicina jūs, mani sekotāji, vienreizējā ceļojumā uz Sibīriju! Šī ir vienreizēja iespēja saņemt akciju ceļojumam! Akcija visiem brīvprātīgajiem 50%! Maksa ir nieka 16 000€ par katru ģimenes locekli! Izmanto iespēju, draugs! Dodies uz Sibīriju ar Skolnieciņu! Mīlot, Skolnieciņš P.S. Mājlopu pārvadāšana ir bezmaksas…”

© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

pirms 4 gadiem, 2017.06.18 22:06

Vietējās ziņas