Koncertēs mūzikas skolas audzēkņi

Šonedēļ sākas Gulbenes mūzikas skolas 50 gadu jubilejai veltītie koncerti, ko sniegs paši mūzikas skolas visu nodaļu audzēkņi.

20.martā pulksten 17.00 savus priekšnesumus rādīs klavierspēles un akordeona spēles nodaļas audzēkņi. 23.martā pulksten 17.00 uz koncertu aicinās teorētisko priekšmetu grupu audzēkņi.

 

25.martā pulksten 17.00 savas prasmes demonstrēs pūšaminstrumentu spēles nodaļas audzēkņi, savukārt 27.martā šajā pašā laikā koncertēs vijoļspēles un kokles spēles nodaļas audzēkņi. Koncerti notiks mūzikas skolas zālē.

 

Audzēkņu sniegumu aicināti novērtēt gan viņu vecāki, gan arī citi interesenti.

 

"Šajos nelielajos koncertos uzstāsies mūsu pašu audzēkņi, viesi - mūsu bijušie audzēkņi, kas turpina iet pa mūzikas ceļu, - piedalīsies tikai lielajā jubilejas noslēguma pasākumā 18.aprīlī. Vienīgi 20.martā kopā ar klavierspēles nodaļas audzēkņiem koncertēs mūsu bijušais skolēns - jaunais un talantīgais pianists Rihards Plešanovs. Liels prieks, ka arī teorētisko priekšmetu nodaļa rādīs savas prasmes. Šīs nodaļas audzēkņi ir izveidojuši interesantu programmu. Skolā darbojas arī vokālais ansamblis, ko vada Vita Poiša. Koncertā uzstāsies ansamblis, audzēkņi dziedās kanonus, kā arī daudzbalsīgi, notiks muzikālas spēles un arī viktorīna," stāsta skolas direktore Austra Veikšāne.

 

 

Direktore atklāj, ka joprojām ļoti cītīgi notiek arī gatavošanās noslēguma pasākumam.

 

"Šobrīd turpinās arī darbs pie kompaktdiska. Strādā gan režisors, gan arī mēs. Ir jāizvērtē katrs ieraksts, jāizvēlas piemērotākie un labākie skaņdarbi. Strādājam arī pie diska vizuālā noformējuma," stāsta A.Veikšāne.

 

Viņa cer, ka uz noslēguma pasākumu ieradīsies visi gaidītie viesi - bijušie skolas darbinieki un audzēkņi.

 

"Noslēguma pasākumā piedalīties jau ir pieteicies arī viens skolas beidzējs, kas šobrīd strādā un dzīvo Vācijā. Mēs priecājamies, ka skolēni atceras savu skolu, tas silda sirdi," saka direktore.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas