Konferencē "Vienpadsmit veiksmes stāsti" atskatās uz paveikto (labots!) 4

Biedrība “Sateka” 23.maijā organizēja LEADER konferenci "Vienpadsmit veiksmes stāsti", lai atskatītos uz paveikto, informē Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

"Pasākumā ar savu pieredzi, realizējot LEADER projektus, dalījās veiksmīgi un uzņēmīgi projektu realizētāji - “Stāķu attīstības biedrība”, ko pārstāvēja Diāna Šķēla un Elēna Obrumāne, ražošanas uzņēmums mājas apstākļos “Ozoli”, biedrība “Sporta klubs “Lejasciems””, ko pārstāvēja Lāsma Gabdulļina, SIA “Paulavet” un tās vadītāja Paula Mezīte, SIA “Gulbenes zobārstniecība” un Evija Sapožkova, Gulbenes Evaņģēliski luteriskā draudze un Iveta Zvirgzdiņa, SIA “GanCo” un Vivita Ostrova, SIA “RWW” un Arvis Rubenis, SIA “Arborlat” un Andis Kovaļevskis, SIA “Libeks un Sprudzāns” un Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļa, ko pārstāvēja tās vadītājs Jānis Barinskis," atklāj J.Igaviņa.

Biedrības “Sateka” koordinatore un projektu administratīvā vadītāja Daiga Gargurne, gatavojoties konferencei, bija pārskatīju biedrības darbību, kopš tās dibināšanas. "Sākot no 2009.gada, esam noorganizējuši 13 LEADER projektu pieteikumu kārtas. Šajā laikā esam saņēmuši 422 LEADER projektu pieteikumus, bet visā novada teritorijā ir realizēti 164 projekti. No sirds priecājos par katru labi padarītu darbu, kā rezultātā ieguvēji ir mūsu iedzīvotāji, “ konferencē teica D.Gargurne.

Piebilstams, ka maijs ir “Satekas” dzimšanas dienas mēnesis, tādēļ konferencē 11. dzimšanas dienā tika sumināta pati biedrība. Organizāciju sveica Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs, Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālā lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Saulcerīte Indričeva un klātesošie. Ar dziesmu un deju priecēja Stāķu pamatskolas skolēni.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

!

veiksmes stāsti ir projektu ieviesēji un viņu paveiktais!

pirms 3 gadiem, 2018.05.25 15:41

Es

No kādiem kritērijiem sākas veiksmes stāsti?

pirms 3 gadiem, 2018.05.26 07:57

!!!

Mums taču visa Latvija ir veiksmes stāsts !!!

pirms 3 gadiem, 2018.05.26 09:30

Vietējās ziņas